forumnju z rachunkiemusługiNothing phone (1) a oferta 5G

Nothing phone (1) a oferta 5G

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-15 14:07)

Witam,


Jestem w posiadaniu telefonu Nothing phone (1) oraz oferty nju z rachunkiem 29 zl 5G. 
Usługa 5G jest już aktywna i telefon jest ustawiony aby priorytetowo korzystał z sieci 5G (obsługuje on częstotliwość 2100 MHz). Do tej pory jednak, ani razu nie połączył się z siecią 5G. Testowane w różnych miejscach Warszawy, również w centrum. Z jakiego powodu telefon nie 'łapie' zasięgu 5G ? Czy jest jakaś ograniczona lista telefonów, które Nju wspiera w tym zakresie ?

~beduin

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-15 15:15)

Hej :) Na stronie nie ma żadnej informacji, by nju miało jakieś ograniczenia w zakresie telefonów, które mogłyby korzystać z 5G. Jeśli masz kartę SIM obsługującą LTE to wyślij zgłoszenie techniczne przez formularz kontaktowy. Jestem ciekawa odpowiedzi. Pozdrawiam :)

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-15 21:50)

Hej :) Dzięki za odpowiedź. 
To prawda, na stronie Nju nie ma informacji o takich ograniczoniach, a przynajmniej ja takowych nie znalazłem. Za to na stronie Orange jest coś takiego w FAQ co jest potrzebne by korzystać z 5g w orange:
telefon obsługujący technologię 5G w paśmie 2100 MHz zakupiony w sieci sprzedaży Orange

No i jest lista takich telefonów. Jak wiemy Nju to spółka córka więc polityka może być podobna.
Wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co odpowiedzą

~beduin

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-17 20:41)

<h4><strong>beduin ,
</strong></h4>Widzę że strasznie zabiegasz na te 5G . Powiedz mi tylko , ile posiadzasz urządzeń które będą razem współpracowały  , 10 ,20 30 a może 100 . Bo 5G właśnie jest stworzone do współpracy wielu urządzeń w tym samym czsie lub wielu różnych urządzenie nie wspólpracujących z sobą w zagęszczonym użytkowaniu .  Poz tym 5G jest dopiero w fazie testowej i z pewnścią jeszcze przez długi okres nie będzie w pełni dostępny . Ja wyłączyłem 5G ponieważ  ciągłe  wyszukiwanie zakresu 5g powoduje szybkie zużywanie baterii. 

~kapara

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-20 10:31)

Dzięki Kapara ! Byłem przekonany, że pytam o to dlaczego usługa udostępniona przez Nju nie działa na telefonie na którym powinna działać, ale tak na prawdę chciałem się dowiedzieć jaki jest sens stworzenia 5G ! 
Jeśli nie masz do powiedzenia nic w temacie to następnym razem nie odzywaj się proszę wcale. Ewentualnie poszukaj sobie audytorium, które chętnie wysłucha Twojego mędrkowania. Ja tego nie potrzebuję.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~beduin

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-20 13:13)

to jest odpowiedź na post:

Dzięki Kapara ! Byłem przekonany, że pytam o to dlaczego usługa udostępniona przez Nju nie działa na telefonie na którym powinna działać, ale tak na prawdę chciałem się dowiedzieć jaki jest sens stworzenia 5G ! 
<div>Jeśli nie masz do powiedzenia nic w temacie to następnym razem nie odzywaj się proszę wcale. Ewentualnie poszukaj sobie audytorium, które chętnie wysłucha Twojego mędrkowania. Ja tego nie potrzebuję.

</div><div>
</div><div>To jest forum a nie infolinia. tu się dyskutuje a nie odpowiada na zadane pytania.</div><div>Skoro tego nie rozumiesz to nie jest to miejsce dla ciebie. Napisz do BOK albo zadzwoń na infolinie.</div><div>Jeśli odpowiedzi na forum cie nie satysfakcjonują to następnym razem nie odzywaj się proszę wcale ;-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~niubed

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-07-20 20:51)

A mam pytanie, czy NP1 w Nju działa VoLTE i Wifi calling???

~mrgibss

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-07-20 22:25)

to jest odpowiedź na post:

Jak wiemy Nju to spółka córka więc polityka może być podobna.
<div>

</div><div>Nie ma takiej spółki w KRS. nju to tylko "marka". Nie ma własnej polityki. Bo nie ma osobowości prawnej.
</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1689884719453

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-07-21 10:52)

to jest odpowiedź na post:

Witam,


Jestem w posiadaniu telefonu Nothing phone (1) oraz oferty nju z rachunkiem 29 zl 5G. 
Usługa 5G jest już aktywna i telefon jest ustawiony aby priorytetowo korzystał z sieci 5G (obsługuje on częstotliwość 2100 MHz). Do tej pory jednak, ani razu nie połączył się z siecią 5G. Testowane w różnych miejscach Warszawy, również w centrum. Z jakiego powodu telefon nie 'łapie' zasięgu 5G ? Czy jest jakaś ograniczona lista telefonów, które Nju wspiera w tym zakresie ?




Cześć,


Czy możesz potwierdzić czy NP1 w NJU działa VoLTE i Wifi Calling???

~mrgibss

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-08-19 20:29)

Mogę potwierdzić, że zarówno VoLTE, jak i WiFi Calling działają na Nothing 1. Co do 5G też jestem ciekaw, czy działają, mam telefon od kilku dni i jeszcze mi się 5G nie wyświetliło na ekranie, teoretycznie wg mapy zasięgu u mnie powinien być zasięg, ale już w okolicy nie, więc pytanie jak dokładna jest mapa.

~ddwa

odpowiedź

Nothing phone (1) a oferta 5G | ~beduin (15.03.2023, 14:07)

Witam,


Jestem w posiadaniu telefonu Nothing phone (1) oraz oferty nju z rachunkiem 29 zl 5G. 
Usługa 5G jest już aktywna i telefon jest ustawiony aby priorytetowo korzystał z sieci 5G (obsługuje on częstotliwość 2100 MHz). Do tej pory jednak, ani razu nie połączył się z siecią 5G. Testowane w różnych miejscach Warszawy, również w centrum. Z jakiego powodu telefon nie 'łapie' zasięgu 5G ? Czy jest jakaś ograniczona lista telefonów, które Nju wspiera w tym zakresie ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników