forumnju z rachunkiemusługiNothing phone (1) a oferta 5G

Nothing phone (1) a oferta 5G

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-15 14:07)

Witam,


Jestem w posiadaniu telefonu Nothing phone (1) oraz oferty nju z rachunkiem 29 zl 5G. 
Usługa 5G jest już aktywna i telefon jest ustawiony aby priorytetowo korzystał z sieci 5G (obsługuje on częstotliwość 2100 MHz). Do tej pory jednak, ani razu nie połączył się z siecią 5G. Testowane w różnych miejscach Warszawy, również w centrum. Z jakiego powodu telefon nie 'łapie' zasięgu 5G ? Czy jest jakaś ograniczona lista telefonów, które Nju wspiera w tym zakresie ?

~beduin

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-15 15:15)

Hej :) Na stronie nie ma żadnej informacji, by nju miało jakieś ograniczenia w zakresie telefonów, które mogłyby korzystać z 5G. Jeśli masz kartę SIM obsługującą LTE to wyślij zgłoszenie techniczne przez formularz kontaktowy. Jestem ciekawa odpowiedzi. Pozdrawiam :)

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-15 21:50)

Hej :) Dzięki za odpowiedź. 
To prawda, na stronie Nju nie ma informacji o takich ograniczoniach, a przynajmniej ja takowych nie znalazłem. Za to na stronie Orange jest coś takiego w FAQ co jest potrzebne by korzystać z 5g w orange:
telefon obsługujący technologię 5G w paśmie 2100 MHz zakupiony w sieci sprzedaży Orange

No i jest lista takich telefonów. Jak wiemy Nju to spółka córka więc polityka może być podobna.
Wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co odpowiedzą

~beduin

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-17 20:41)

<h4><strong>beduin ,
</strong></h4>Widzę że strasznie zabiegasz na te 5G . Powiedz mi tylko , ile posiadzasz urządzeń które będą razem współpracowały  , 10 ,20 30 a może 100 . Bo 5G właśnie jest stworzone do współpracy wielu urządzeń w tym samym czsie lub wielu różnych urządzenie nie wspólpracujących z sobą w zagęszczonym użytkowaniu .  Poz tym 5G jest dopiero w fazie testowej i z pewnścią jeszcze przez długi okres nie będzie w pełni dostępny . Ja wyłączyłem 5G ponieważ  ciągłe  wyszukiwanie zakresu 5g powoduje szybkie zużywanie baterii. 

~kapara

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-20 10:31)

Dzięki Kapara ! Byłem przekonany, że pytam o to dlaczego usługa udostępniona przez Nju nie działa na telefonie na którym powinna działać, ale tak na prawdę chciałem się dowiedzieć jaki jest sens stworzenia 5G ! 
Jeśli nie masz do powiedzenia nic w temacie to następnym razem nie odzywaj się proszę wcale. Ewentualnie poszukaj sobie audytorium, które chętnie wysłucha Twojego mędrkowania. Ja tego nie potrzebuję.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~beduin

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-03-20 13:13)

to jest odpowiedź na post:

Dzięki Kapara ! Byłem przekonany, że pytam o to dlaczego usługa udostępniona przez Nju nie działa na telefonie na którym powinna działać, ale tak na prawdę chciałem się dowiedzieć jaki jest sens stworzenia 5G ! 
<div>Jeśli nie masz do powiedzenia nic w temacie to następnym razem nie odzywaj się proszę wcale. Ewentualnie poszukaj sobie audytorium, które chętnie wysłucha Twojego mędrkowania. Ja tego nie potrzebuję.

</div><div>
</div><div>To jest forum a nie infolinia. tu się dyskutuje a nie odpowiada na zadane pytania.</div><div>Skoro tego nie rozumiesz to nie jest to miejsce dla ciebie. Napisz do BOK albo zadzwoń na infolinie.</div><div>Jeśli odpowiedzi na forum cie nie satysfakcjonują to następnym razem nie odzywaj się proszę wcale ;-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~niubed

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-07-20 20:51)

A mam pytanie, czy NP1 w Nju działa VoLTE i Wifi calling???

~mrgibss

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-07-20 22:25)

to jest odpowiedź na post:

Jak wiemy Nju to spółka córka więc polityka może być podobna.
<div>

</div><div>Nie ma takiej spółki w KRS. nju to tylko "marka". Nie ma własnej polityki. Bo nie ma osobowości prawnej.
</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1689884719453

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-07-21 10:52)

to jest odpowiedź na post:

Witam,


Jestem w posiadaniu telefonu Nothing phone (1) oraz oferty nju z rachunkiem 29 zl 5G. 
Usługa 5G jest już aktywna i telefon jest ustawiony aby priorytetowo korzystał z sieci 5G (obsługuje on częstotliwość 2100 MHz). Do tej pory jednak, ani razu nie połączył się z siecią 5G. Testowane w różnych miejscach Warszawy, również w centrum. Z jakiego powodu telefon nie 'łapie' zasięgu 5G ? Czy jest jakaś ograniczona lista telefonów, które Nju wspiera w tym zakresie ?




Cześć,


Czy możesz potwierdzić czy NP1 w NJU działa VoLTE i Wifi Calling???

~mrgibss

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-08-19 20:29)

Mogę potwierdzić, że zarówno VoLTE, jak i WiFi Calling działają na Nothing 1. Co do 5G też jestem ciekaw, czy działają, mam telefon od kilku dni i jeszcze mi się 5G nie wyświetliło na ekranie, teoretycznie wg mapy zasięgu u mnie powinien być zasięg, ale już w okolicy nie, więc pytanie jak dokładna jest mapa.

~ddwa

odpowiedź

Nothing phone (1) a oferta 5G | ~beduin (15.03.2023, 21:50)

Hej :) Dzięki za odpowiedź. 
To prawda, na stronie Nju nie ma informacji o takich ograniczoniach, a przynajmniej ja takowych nie znalazłem. Za to na stronie Orange jest coś takiego w FAQ co jest potrzebne by korzystać z 5g w orange:
telefon obsługujący technologię 5G w paśmie 2100 MHz zakupiony w sieci sprzedaży Orange

No i jest lista takich telefonów. Jak wiemy Nju to spółka córka więc polityka może być podobna.
Wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co odpowiedzą
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

202 gości i 0 zalogowanych użytkowników