Lte wolny Internet

 

Lte wolny Internet (2023-01-26 22:20)

mam wolny Internet na lte 3mbs  pobierania sieć mówi ze telefon jest do naprawy o co chodzi pomóżcie mi bardzo trwa to o 4 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~bartosz_25

 

Lte wolny Internet (2023-01-27 10:09)

Na początek włóż kartę do innego telefonu i sprawdź, czy nadal masz niskie prędkości - skorzystaj ze strony testowej, np. speedtest.net

Porównaj też prędkości na LTE i 3G, może się okazać, że sieć LTE w Twojej okolicy jest przeciążona.

[edytowane przez jacp11 o 10:09 w dniu 2023-01-27]
 

Lte wolny Internet (2023-01-27 19:22)

to jest odpowiedź na post:

Na początek włóż kartę do innego telefonu i sprawdź, czy nadal masz niskie prędkości - skorzystaj ze strony testowej, np. speedtest.net

Porównaj też prędkości na LTE i 3G, może się okazać, że sieć LTE w Twojej okolicy jest przeciążona.




włożyłem do innego telefonu i jest większa prędkość o co chodzi?

~bartosz_25

 

Lte wolny Internet (2023-01-28 07:18)

Albo tamten telefon nie obsługuje LTE, albo - jak sugerowała sieć - uszkodzenie

 

Lte wolny Internet (2023-01-30 17:08)

to jest odpowiedź na post:

Albo tamten telefon nie obsługuje LTE, albo - jak sugerowała sieć - uszkodzenie

obsluguje lte

~bartosz_25

odpowiedź

Lte wolny Internet | ~bartosz_25 (26.01.2023, 22:20)

mam wolny Internet na lte 3mbs  pobierania sieć mówi ze telefon jest do naprawy o co chodzi pomóżcie mi bardzo trwa to o 4 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies