forumnju z rachunkiemusługiDodatkowy internet za free?

Dodatkowy internet za free?

 

Dodatkowy internet za free? (2015-08-23 19:40)

<span >Mam wykupiony dodatkowy pakiet danych w planie do komórkowych za 19 jednak na moim koncie oprócz pakietu jest info:  internet na pełnej prędkości pozostało 6400mb.  Czy to oznacza, że jak wykorzystam paczkę to mogę skorzystać z tej usługi za free? 

 

Dodatkowy internet za free? (2015-08-24 10:45)

W usłudze do komórkowych za 19zł jest internet 3GB ale za kolejne 19zł. Skoro system pokazuje Tobie 6GB to wnioskuję, że masz aktywną usługę "Im dłużej, tym lepiej" i jesteś w Nju ponad 6 miesięcy.

Jeśli aktywowałeś sobie dodatkowy pakiet to po jego wyczerpaniu za kolejne KB będziesz płacił zgodnie z cennikiem, do momentu, aż nabijesz kolejne 19zł za net i wtedy będziesz miał "darmowy" net na pełnej prędkości do limitu transferu 6GB. Po jego wykorzystaniu będziesz miał lejek.

Jeśli korzystasz z oferty 19zł do komórkowych i wykorzystujesz co miesiąc minimum 100 minut +  masz pakiet netu (5zł/300MB) to ewentualnie pomyśl nad usługą wszystko do komórkowych za 29zł, gdzie za dodatkowe 5zł będziesz miał bez limitu do GSM, bez limitu SMS/MMS i 2GB internetu z lejkiem lub 4GB netu z usługą "Im dłużej, tym lepiej" jeśli jesteś w Nju powyżej 6 miesięcy.

Moim zdaniem 19zł do komórkowych kalkuluje się jeśli nie korzystamy z pakietów netu. Natomiast jeśli ktoś korzysta z pakietów to warto pamiętać, że są one bez lejka, więc łatwo z telefonem LTE przekroczyć wykupiony pakiet i nabić sobie ekstra 19zł za 100MB internetu naliczone zgodnie z cennikiem poza pakietem. Dopłacając maksymalnie 5zł mamy "święty spokój", więcej netu i "darmowe" SMS/MMS.

Masz usługi do wyboru, bierz kalkulator do ręki i wybieraj co bardziej Tobie odpowiada ;)

 

Dodatkowy internet za free? (2016-07-12 22:06)

BIUA

~marysia

odpowiedź

Dodatkowy internet za free? | neo (23.08.2015, 19:40)

<span >Mam wykupiony dodatkowy pakiet danych w planie do komórkowych za 19 jednak na moim koncie oprócz pakietu jest info:  internet na pełnej prędkości pozostało 6400mb.  Czy to oznacza, że jak wykorzystam paczkę to mogę skorzystać z tej usługi za free? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników