forumnju z rachunkiemofertaPosiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-22 22:11)

Cześć. Czym spowodowana jest sytuacja otrzymania dużo wyższej faktury niż wysokość abonamentu. Rozumiem, że mogę mieć naliczone koszta za połączenia 801, ale dlaczego na rozliczeniu szczegółowym mam naliczone koszta za internet czy połączenia z numerami z sieci takich jak Orange, Play, czy nawet... Nju mobile? :/



~zbysogi

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-23 07:49)

to jest odpowiedź na post:

Podwyższona faktura wychodzi zawsze wtedy gdy wykonujesz połączenia lub wysyłasz sms-y na numery o podwyższonej płatności . Są one dodatkowo płatne , nie wliczane do kosztów abonamentu.  Masz to wyszczególnione na fakturze.




Dlatego pytam, bo mam naliczenia za normalne połączenia z Orange Play czy NJU oraz za internet co nie ma w ogóle sensu.

~zbysogi

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-23 07:54)

Podwyższona faktura wychodzi zawsze wtedy gdy wykonujesz połączenia lub wysyłasz sms-y na numery o podwyższonej płatności . Są one dodatkowo płatne , nie wliczane do kosztów abonamentu.  Masz to wyszczególnione na fakturze.

~rozen

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-23 08:05)

to jest odpowiedź na post:

Podwyższona faktura wychodzi zawsze wtedy gdy wykonujesz połączenia lub wysyłasz sms-y na numery o podwyższonej płatności . Są one dodatkowo płatne , nie wliczane do kosztów abonamentu.  Masz to wyszczególnione na fakturze.

Nawet połączenia w abonamencie mają swoją cene do momentu osiągnięcia limitu . Prawdopodobnie w międzyczasie wykonywałeś połączenia o podwyższonej płatności.

~rozen

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-23 17:59)

to jest odpowiedź na post:

Cześć. Czym spowodowana jest sytuacja otrzymania dużo wyższej faktury niż wysokość abonamentu. Rozumiem, że mogę mieć naliczone koszta za połączenia 801, ale dlaczego na rozliczeniu szczegółowym mam naliczone koszta za internet czy połączenia z numerami z sieci takich jak Orange, Play, czy nawet... Nju mobile? :/
<div>

</div><div>
</div><div>Bez zapoznania się z rachunkiem ciężko stwierdzić za co masz płacić. Ile konkretnie jest to dużo więcej? Jak długo jesteś w nju?
</div>

~gość1674493002286

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-23 21:41)

to jest odpowiedź na post:

Cześć. Czym spowodowana jest sytuacja otrzymania dużo wyższej faktury niż wysokość abonamentu. Rozumiem, że mogę mieć naliczone koszta za połączenia 801, ale dlaczego na rozliczeniu szczegółowym mam naliczone koszta za internet czy połączenia z numerami z sieci takich jak Orange, Play, czy nawet... Nju mobile? :/



Hej :) Jeśli tych połączeń na 801 miałeś sporo, to zostaje doliczone do 29 zł. Te płatne połączenia na początku okresu rozliczeniowego są wliczane w limit wydatków w usłudze Bez limitu 29 zł. Są oznaczone kółeczkiem z napisem all. Ctrl + f i wpisz specjalny. Pokaże usługi premium. Pozdrawiam :)

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-24 16:27)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Jeśli tych połączeń na 801 miałeś sporo, to zostaje doliczone do 29 zł. Te płatne połączenia na początku okresu rozliczeniowego są wliczane w limit wydatków w usłudze Bez limitu 29 zł. Są oznaczone kółeczkiem z napisem all. Ctrl + f i wpisz specjalny. Pokaże usługi premium. Pozdrawiam :)
<div>

</div><div>
</div><div>Skąd ty to wszystko wiesz @pilotka skoro nie jesteś pracownikiem nju?</div><div>Swoją drogą, skoro nuu utrzymuje już to tzw. forum to może powinno tu jakiegoś pracownika oddelegować. Może tego, który robi te durne nieme kreskówki na FB?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1674573807704

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-25 07:32)

to jest odpowiedź na post:

<div>Skąd ty to wszystko wiesz @pilotka skoro nie jesteś pracownikiem nju?

Bo już setki użytkownikó zgłąszały takie problemy i prawei zawsze okazywało się, że to były numery o podwyższonej płatności lub SMS na numer stacjonarny
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaa

 

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę (2023-01-26 16:39)

to jest odpowiedź na post:

Bo już setki użytkownikó zgłąszały takie problemy i prawei zawsze okazywało się, że to były numery o podwyższonej płatności lub SMS na numer stacjonarny
<div>

</div><div>
</div><div>To było pytanie do @pilotka. Co się wtrącasz nieproszony?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1674747559575

odpowiedź

Posiadam abonament 29zl, dostałem dużo wyższa fakturę | ~zbysogi (22.01.2023, 22:11)

Cześć. Czym spowodowana jest sytuacja otrzymania dużo wyższej faktury niż wysokość abonamentu. Rozumiem, że mogę mieć naliczone koszta za połączenia 801, ale dlaczego na rozliczeniu szczegółowym mam naliczone koszta za internet czy połączenia z numerami z sieci takich jak Orange, Play, czy nawet... Nju mobile? :/



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników