Wolny internet

 

Wolny internet (2022-12-29 15:10)

W Łodzi oraz w okolicach Jarocina niestety uzyskuje słabe prędkości Internetu (max. 30 Mbit download).
<font color="#00273f"><span >Sprawdzałem też internet z playa w tych lokalizacjach i spokojnie uzyskiwałem 100 Mbit. </font>
<font color="#00273f"><span >Ciekawi mnie czy w orange też takie słabe prędkości czy może operator przycina tylko nju?
</font>

 

Wolny internet (2022-12-30 14:43)

U mnie jest cały czas w granicach 70-80 Mb . To  znaczy że to nie nju przycina , tylko jest inny powód .

~gość1672407795546

 

Wolny internet (2022-12-30 16:25)

to jest odpowiedź na post:

U mnie jest cały czas w granicach 70-80 Mb . To  znaczy że to nie nju przycina , tylko jest inny powód .


Jaki konkretnie? Brak wiary w nju?
U mnie nju ma o połowę mniejszy transfer niż Orange. Co jest przyczyną?To samo urządzenie, ta sama lokalizacja....

~gość1672413944289

 

Wolny internet (2022-12-31 15:17)

to jest odpowiedź na post:

Co jest przyczyną?To samo urządzenie, ta sama lokalizacja....


Rozumiem, że masz w jednym telefonie dwie karty - Nju i Orange i sprawdzałeś prędkośc na tym samym serwerze testowym (np. speedtest.net)., inaczej wyniki sa nieporónywalne
Zamieniałeś miejscami karty? Bo w niektórych telefonach tylko jedem slot obsługije LTE (mam tak w słuzbowym Szajsungu)

 

Wolny internet (2022-12-31 18:30)

to jest odpowiedź na post:


Rozumiem, że masz w jednym telefonie dwie karty - Nju i Orange i sprawdzałeś prędkośc na tym samym serwerze testowym (np. speedtest.net)., inaczej wyniki sa nieporónywalne
Zamieniałeś miejscami karty? Bo w niektórych telefonach tylko jedem slot obsługije LTE (mam tak w słuzbowym Szajsungu)


Karta w pierwszym slocie, ten sam serwer, to samo położenie telefonu. Kilka pomiarów. Zawsze Orange górą.I o ile pobieranie różnie się (czasami) nieznacznie, to wysyłanie danych - zawsze przepaść, w nju nigdy nie więcej ni z połowa Orange.Ito nie jedna karta z nju, żeby wykluczyć wadę karty...

~gość1672507823134

odpowiedź

Wolny internet | ~tomekmasiak (17.11.2022, 14:59)

Witam, mieszkam pod bydgoszczą i od kilku dni internet działa ale bardzo wolno. Dodatkowo zasięg jest słabszy. Wiadomo co jest przyczyną?
Dodam że żona ma taki sam problem, mamy również internet mobilny z nju i on też kiepsko dziala
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies