Opłaty abonament

 

Opłaty abonament (2022-09-19 22:54)

Hej:)


Mam niedługo przenieść się z nju na kartę do nju na abonament (ma w tym tyg być kurier). I mam w związku z tym pytanie:
jak wygląda płacenie za każdy miesiąc? W nju na kartę musiałam uzupełnić konto o 30zl i mogłam korzystać do przodu na dany miesiąc (na dwa dni przed końcem pakietu przychodził sms, a gdy skończył się miesięczny cykl/pakiet, to uzupełniałam znowu konto).  A jak to jest przy ofercie na abonament? Wiem, że są faktury, czy płaci się je już po tym, jak skorzystam z telefonu w danym miesiącu i dopiero gdy skończy się okres rozliczeniowy, to faktura przychodzi na mail i jest do zapłaty, nie płaci się z góry i nie zasila się konta na stronie nju? jeśli tak, to ile jest czasu na opłacenie faktury? (tak to rozumiem ale nie jestem na 100% pewna)


Proszę o łopato logiczne wyjaśnienie i przepraszam za być może oczywiste pytanie, ale nigdy nie miałam oferty na abonament. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna. Pozdrawiam!

 

Opłaty abonament (2022-09-20 11:58)

<div>Dobrze myślisz . Najpierw korzystasz póżniej płacisz w zależności jaką ofertę wybierzesz ..Na zapłacenie faktury/rachunku  masz 14 dni od momentu wystawienia . Obecnie rachunki wystawiane są w różnych dniach w zależności kiedy przejdziesz do oferty na abonament.
</div><div>

</div>

 

Opłaty abonament (2022-09-20 19:29)

to jest odpowiedź na post:

Hej:)
<div>Proszę o łopato logiczne wyjaśnienie i przepraszam za być może oczywiste pytanie, ale nigdy nie miałam oferty na abonament. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna. Pozdrawiam!

</div><div>
</div><div>Zostanie ustalony okres rozliczeniowy równy miesiącowi ale niekoniecznie zaczynający się 1-go.</div><div>Po zakończeniu okresu rozliczeniowego dostanie fakturę - na wskazany mail i na konto on-line. Będziesz miała 14 dni na jej opłacenie.</div><div>Opłata za numer podstawowy naliczana jest "z dołu", czyli według wykorzystania w mijającym okresie. Jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe numery to opłata za nie naliczana jest "z góry".
</div>

~jsz

odpowiedź

Opłaty abonament | gość1663620874379 (19.09.2022, 22:54)

Hej:)


Mam niedługo przenieść się z nju na kartę do nju na abonament (ma w tym tyg być kurier). I mam w związku z tym pytanie:
jak wygląda płacenie za każdy miesiąc? W nju na kartę musiałam uzupełnić konto o 30zl i mogłam korzystać do przodu na dany miesiąc (na dwa dni przed końcem pakietu przychodził sms, a gdy skończył się miesięczny cykl/pakiet, to uzupełniałam znowu konto).  A jak to jest przy ofercie na abonament? Wiem, że są faktury, czy płaci się je już po tym, jak skorzystam z telefonu w danym miesiącu i dopiero gdy skończy się okres rozliczeniowy, to faktura przychodzi na mail i jest do zapłaty, nie płaci się z góry i nie zasila się konta na stronie nju? jeśli tak, to ile jest czasu na opłacenie faktury? (tak to rozumiem ale nie jestem na 100% pewna)


Proszę o łopato logiczne wyjaśnienie i przepraszam za być może oczywiste pytanie, ale nigdy nie miałam oferty na abonament. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna. Pozdrawiam!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników