Opłaty abonament

 

Opłaty abonament (2022-09-19 22:54)

Hej:)


Mam niedługo przenieść się z nju na kartę do nju na abonament (ma w tym tyg być kurier). I mam w związku z tym pytanie:
jak wygląda płacenie za każdy miesiąc? W nju na kartę musiałam uzupełnić konto o 30zl i mogłam korzystać do przodu na dany miesiąc (na dwa dni przed końcem pakietu przychodził sms, a gdy skończył się miesięczny cykl/pakiet, to uzupełniałam znowu konto).  A jak to jest przy ofercie na abonament? Wiem, że są faktury, czy płaci się je już po tym, jak skorzystam z telefonu w danym miesiącu i dopiero gdy skończy się okres rozliczeniowy, to faktura przychodzi na mail i jest do zapłaty, nie płaci się z góry i nie zasila się konta na stronie nju? jeśli tak, to ile jest czasu na opłacenie faktury? (tak to rozumiem ale nie jestem na 100% pewna)


Proszę o łopato logiczne wyjaśnienie i przepraszam za być może oczywiste pytanie, ale nigdy nie miałam oferty na abonament. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna. Pozdrawiam!

 

Opłaty abonament (2022-09-20 11:58)

<div>Dobrze myślisz . Najpierw korzystasz póżniej płacisz w zależności jaką ofertę wybierzesz ..Na zapłacenie faktury/rachunku  masz 14 dni od momentu wystawienia . Obecnie rachunki wystawiane są w różnych dniach w zależności kiedy przejdziesz do oferty na abonament.
</div><div>

</div>

 

Opłaty abonament (2022-09-20 19:29)

to jest odpowiedź na post:

Hej:)
<div>Proszę o łopato logiczne wyjaśnienie i przepraszam za być może oczywiste pytanie, ale nigdy nie miałam oferty na abonament. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna. Pozdrawiam!

</div><div>
</div><div>Zostanie ustalony okres rozliczeniowy równy miesiącowi ale niekoniecznie zaczynający się 1-go.</div><div>Po zakończeniu okresu rozliczeniowego dostanie fakturę - na wskazany mail i na konto on-line. Będziesz miała 14 dni na jej opłacenie.</div><div>Opłata za numer podstawowy naliczana jest "z dołu", czyli według wykorzystania w mijającym okresie. Jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe numery to opłata za nie naliczana jest "z góry".
</div>

~jsz

odpowiedź

Opłaty abonament | ~jsz (20.09.2022, 19:29)

</div><div>
</div><div>Zostanie ustalony okres rozliczeniowy równy miesiącowi ale niekoniecznie zaczynający się 1-go.</div><div>Po zakończeniu okresu rozliczeniowego dostanie fakturę - na wskazany mail i na konto on-line. Będziesz miała 14 dni na jej opłacenie.</div><div>Opłata za numer podstawowy naliczana jest "z dołu", czyli według wykorzystania w mijającym okresie. Jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe numery to opłata za nie naliczana jest "z góry".
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników