forumstrona www, moje kontomoje kontoZwiększenie GB na głównym numerze

Zwiększenie GB na głównym numerze

 

Zwiększenie GB na głównym numerze (2022-07-28 12:40)

<div>Mam numer nju mobile już grubo ponad 10 lat , dostałem informację że za taki okres użytkowania powinienem mieć ponad 60 GB dostępnego internetu , mam dalej 35GB , jak mogę to zmienić czy też mam się z kimś skontaktować ?</div><div>Może ktoś coś podpowiedzieć ?
</div>

 

Zwiększenie GB na głównym numerze (2022-07-28 13:39)

Hej :) Nie kojarzę żadnej usługi, w której jest 35 GB, pewnie masz Jeden na wszystko, w której jest 39 GB. Możesz zalogować się na konto nju mobile, w zakładce Usługi wybrać usługę Bez limitu 29 zł, a następnie kliknąć Aktywuj , pojawi się komunikat, czy akceptujesz wyłączenie usługi Jeden na wszystko, po akceptacji jeszcze raz klikasz Aktywuj usługę i to wszystko. Od nowego okresu rozliczeniowego będziesz miał pakiet 60 GB, a koszty niższe o 10 zł. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 13:40 w dniu 2022-07-28]
 

Zwiększenie GB na głównym numerze (2022-07-29 06:59)

to jest odpowiedź na post:


Mam numer nju mobile już grubo ponad 10 lat ,<...>


Z tym "mam już grubo ponad 10 lat" trochę grubo przesadzasz ;)
Nju działa od  25 kwietnia 2013 roku. Źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nju_mobile

[edytowane przez stanley99 o 07:00 w dniu 2022-07-29]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zwiększenie GB na głównym numerze (2022-07-30 22:03)

to jest odpowiedź na post:


Z tym "mam już grubo ponad 10 lat" trochę grubo przesadzasz ;)
Nju działa od  25 kwietnia 2013 roku. Źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nju_mobile
<div>

</div><div>
</div><div>I to jest dla sprawy najważniejsze? No to może ma nju grubo ponad 9 lat? Ale nie taki był temat wątku!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1659195324664

 

Zwiększenie GB na głównym numerze (2022-08-04 00:28)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Nie kojarzę żadnej usługi, w której jest 35 GB, pewnie masz Jeden na wszystko, w której jest 39 GB. Możesz zalogować się na konto nju mobile, w zakładce Usługi wybrać usługę Bez limitu 29 zł, a następnie kliknąć Aktywuj , pojawi się komunikat, czy akceptujesz wyłączenie usługi Jeden na wszystko, po akceptacji jeszcze raz klikasz Aktywuj usługę i to wszystko. Od nowego okresu rozliczeniowego będziesz miał pakiet 60 GB, a koszty niższe o 10 zł. Pozdrawiam :)

</div><div>
</div><div>Wydaje mi się, że w usłudze "bez limitu 29" nie masz z automatu najwyższego pakietu (60GB) , ja wyjściowo za 29 miałam bodajże 20 GB. Żeby zwiększyć ilość GB musiałam aktywować usługę "im dłużej, tym lepiej". Jeśli wtedy nie zaliczy okresu "w sieci", można o to poprosić na infolinii, która nota bene kocham, bo nigdy nie spotkałam na niej niekompetentnej osoby, a to wielka rzadkość.</div><div>pozdrawiam</div><div>
</div>

~iki

 

Zwiększenie GB na głównym numerze (2022-08-04 08:37)

to jest odpowiedź na post:




Wydaje mi się, że w usłudze "bez limitu 29" nie masz z automatu najwyższego pakietu (60GB) , ja wyjściowo za 29 miałam bodajże 20 GB. Żeby zwiększyć ilość GB musiałam aktywować usługę "im dłużej, tym lepiej". Jeśli wtedy nie zaliczy okresu "w sieci", można o to poprosić na infolinii, która nota bene kocham, bo nigdy nie spotkałam na niej niekompetentnej osoby, a to wielka rzadkość.
pozdrawiam


Hej  :) Jest z automatu, bo usługa Im dłużej, tym lepiej musi być włączona skoro otrzymuje 35 GB. W żadnej z wcześniejszych ofert nie było aż tak dużego pakietu danych na start. Nie trzeba ponownie włączać tej usługi za każdym razem kiedy zmienia się usługę obniżającą koszty połączeń. Widocznie nie miałaś wcześniej włączonej tej usługi, kiedyś trzeba było ja aktywować, obecnie jest włączona po podpisaniu umowy. Zgodnie z regulaminem usługa jest aktywna dopóki nie zlecisz jej wyłączenia. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Zwiększenie GB na głównym numerze | gość1659004847380 (28.07.2022, 12:40)

<div>Mam numer nju mobile już grubo ponad 10 lat , dostałem informację że za taki okres użytkowania powinienem mieć ponad 60 GB dostępnego internetu , mam dalej 35GB , jak mogę to zmienić czy też mam się z kimś skontaktować ?</div><div>Może ktoś coś podpowiedzieć ?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 1 zalogowanych użytkowników