forumnju z rachunkiemusługiPIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić?

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić?

 

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? (2022-07-26 21:07)

Wymieniłem kartę SIM na nową zgodnie z procedurą zamieszczoną na stronie NJU. Czyli kupiłem starter za 4 zł z nową kartą bez abonamentu (karta bez abonamentu nie ma zapisanego PINu). Wszystko poszło dobrze, ale.... kiedy próbowałem ustawić PIN zażądano o podanie starego PINu. A karta nie ma PINu! Podałem stary PIN ze starej karty i okazało się, że nieprawidłowy oraz z 3 prób podania PINu zostały 2. Oczywiście podczas załączania telefonu nie muszę podawać PINu, bo go nie ma. Nie mogę go również ustanowić, bo nie przejdę kroku "podaj stary PIN". Nadmienię, że mam ofertę na abonament. 

~marcin4

 

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? (2022-07-26 21:43)

Hej :) Spróbuj ustanowić PIN kodem: **05*PUK*PIN*PIN# (przycisk połączenia - zielona słuchawka). PIN wybierasz samodzielnie i w tym ciągu wpisujesz ten sam dwa razy, kod PUK jest na dużej plastikowej karcie, z której wyłamałeś małą SIM. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 21:46 w dniu 2022-07-26]
 

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? (2022-07-26 22:24)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Spróbuj ustanowić PIN kodem: **05*PUK*PIN*PIN# (przycisk połączenia - zielona słuchawka). PIN wybierasz samodzielnie i w tym ciągu wpisujesz ten sam dwa razy, kod PUK jest na dużej plastikowej karcie, z której wyłamałeś małą SIM. Pozdrawiam :) 

</div><div>
</div><div>To ma być PUK starej karty czy nowej?
</div>

 

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? (2022-07-26 23:04)

to jest odpowiedź na post:




To ma być PUK starej karty czy nowej?

Nowej, bo  karta już została wymieniona i stary PUK nie obowiązuje. Pozdrawiam. 

 

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? (2022-07-27 23:07)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Spróbuj ustanowić PIN kodem: **05*PUK*PIN*PIN# (przycisk połączenia - zielona słuchawka). PIN wybierasz samodzielnie i w tym ciągu wpisujesz ten sam dwa razy, kod PUK jest na dużej plastikowej karcie, z której wyłamałeś małą SIM. Pozdrawiam :) 




Dzięki! 
Zrobiłem dokładnie tak jak wyżej. Wszystko się udało.
Pozdrawiam

~marcin4

 

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? (2022-07-27 23:11)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Spróbuj ustanowić PIN kodem: **05*PUK*PIN*PIN# (przycisk połączenia - zielona słuchawka). PIN wybierasz samodzielnie i w tym ciągu wpisujesz ten sam dwa razy, kod PUK jest na dużej plastikowej karcie, z której wyłamałeś małą SIM. Pozdrawiam :) 




pilotka jeszcze raz dzięki. Wszystko działa jak wyżej.

~marcin4

odpowiedź

PIN przy wymianie karty SIM - jak go ustawić? | ~marcin4 (26.07.2022, 21:07)

Wymieniłem kartę SIM na nową zgodnie z procedurą zamieszczoną na stronie NJU. Czyli kupiłem starter za 4 zł z nową kartą bez abonamentu (karta bez abonamentu nie ma zapisanego PINu). Wszystko poszło dobrze, ale.... kiedy próbowałem ustawić PIN zażądano o podanie starego PINu. A karta nie ma PINu! Podałem stary PIN ze starej karty i okazało się, że nieprawidłowy oraz z 3 prób podania PINu zostały 2. Oczywiście podczas załączania telefonu nie muszę podawać PINu, bo go nie ma. Nie mogę go również ustanowić, bo nie przejdę kroku "podaj stary PIN". Nadmienię, że mam ofertę na abonament. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

246 gości i 1 zalogowanych użytkowników