forumnju z rachunkiemusługiKonto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery?

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery?

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-01-13 09:30)

Nju prosimy o działania w tej kwestii aby jedna rodzina mogła być na jednym abonamencie a nie na dwóch
(Jest to mega kłopotliwe i jeszcze dwa abo są rozliczane w innych terminach bo nie mozna tego sobie u Was ustawic)


Zacznijcie coś działać bo ludzie zaczną zmieniać na inną i tyle będziecie mieli z kasy

~stefan

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-01-13 13:15)

Pytaj w BOK - to forum uzutkowników,a my nie wiemy. Nikt z BOK tu nie zagląda...

~gość1705148102192

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-01-13 18:48)

to jest odpowiedź na post:

Nju prosimy o działania w tej kwestii aby jedna rodzina mogła być na jednym abonamencie a nie na dwóch</div><div>

</div><div>
</div><div>Nie ma takiej opcji, ze dodadzą czwarty numer.</div><div>Kilka dni temu zadzwoniła do mnie pani z nju i w nagrodę, że jestem stałym klientem i mam u nich kilka numerów zaproponowała mi... przeniesienie ich do subskrypcji :-)</div><div>To jest teraz ich oferta numer jeden. A starego abonamentu próbują się pozbyć stopniowo pogarszając warunki tej oferty (np. likwidacja "nie korzystasz nie płacisz" czy utrudnienie korzystania z planu podstawowego za 19zł przez wycięcie możliwości zmiany na koncie przez klienta).
</div>

~gość1705167864443

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-02-01 17:58)

nju dostosujcie swoją ofertę pod klienta, duzo osób zgłasza tą potrzebe

~stefan

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-02-01 21:54)

to jest odpowiedź na post:

nju dostosujcie swoją ofertę pod klienta, duzo osób zgłasza tą potrzebe
<div>

</div><div>
</div><div>Dla tych co chcą mieć więcej niż 3 numery jest subskrypcja. Oferta nju na abonament nie jest obecnie promowana i zachęcają wręcz nachalnie do przejścia na subskrypcję. Raczej kwartetu nie będzie...
</div>

~gość1706820763685

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-02-25 21:27)

subskrycja ma dużo gorsze warunki na tą chwile wiec przesiadka niemożliwa

~karol

 

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? (2024-03-03 23:43)

mając teraz staz ponad 2 lata to przesiadka na subskrypcje jest opłacalna ( każdy numer ma do wykorzystania 180GB), w abo przy 3 numerach jest tylko 210GB do podziału na wszystkie numery

~bolek

odpowiedź

Konto abo - kiedy będzie można podpiąć więcej niż 3 numery? | ~stefan (13.01.2024, 09:30)

Nju prosimy o działania w tej kwestii aby jedna rodzina mogła być na jednym abonamencie a nie na dwóch
(Jest to mega kłopotliwe i jeszcze dwa abo są rozliczane w innych terminach bo nie mozna tego sobie u Was ustawic)


Zacznijcie coś działać bo ludzie zaczną zmieniać na inną i tyle będziecie mieli z kasy
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników