forumnju z rachunkiemofertaJaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2014-02-27 20:38)

Czy ktoś sprawdził w praktyce jak to jest z dzwonieniem do BOK nju na numer 690 610 610 (pełny nr BOK *610 dla nju) z innego planu taryfowego ORANGE ?
Ile kosztuje taka rozmowa i czy można ominąć koszt 5zł/rozmowę i płacić za minutę połączenia ?
Mam POP oraz FREE i chciałem najpierw zapytać forumowiczów, zamiast przekonać się dopiero na własnej skórze (za 5 zł).
Chciałem zadzwonić do BOK aby poprosić o przyspieszenie zlecenia złożonego przez formularz internetowy (na portalu nju).

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2014-02-27 22:43)

zadzwoń do BOK nju na numer 690 610 610 z numeru w innej sieci wtedy za minutę połączenia zapłacisz normalną standardową stawkę np.0,29 czy 0,19 groszy.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~misterm

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mario

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2017-02-20 20:07)

Każdy operator udostępnia dokładny cennik połączeń na określone numery. W twoim przypadku jest to albo lenistwo, albo brak orientacji w tym temacie. Odpowiedź brzmi, połączenia z numerem BOK *610, 690610610 to koszt 0,19 zł/minuta Opłata za połączenie naliczana sekundowo. Maksymalna opłata za połączenie wynosi 5 PLN, niezależnie od czasu jego trwania.

~piotr

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2017-07-05 16:18)

To jest skandal, że njumobile usunęło formularz kontaktowy!!!!

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2017-10-25 12:25)

Trzeba dzwonić że Skype - 0,072 zł/min. 

~daro342

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2019-07-07 12:47)

a jaki jest koszt gdy dzownię z nju mobile?

 

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP (2019-07-07 14:04)

Patrz post z lutego 2017

~jaaa

odpowiedź

Jaki koszt rozmowy z konsultantem NJU gdy zadzwonię z POP | nowy2 (27.02.2014, 20:38)

Czy ktoś sprawdził w praktyce jak to jest z dzwonieniem do BOK nju na numer 690 610 610 (pełny nr BOK *610 dla nju) z innego planu taryfowego ORANGE ?
Ile kosztuje taka rozmowa i czy można ominąć koszt 5zł/rozmowę i płacić za minutę połączenia ?
Mam POP oraz FREE i chciałem najpierw zapytać forumowiczów, zamiast przekonać się dopiero na własnej skórze (za 5 zł).
Chciałem zadzwonić do BOK aby poprosić o przyspieszenie zlecenia złożonego przez formularz internetowy (na portalu nju).
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników