forumstrona www, moje kontomoje kontoZgon abonenta nju -chce nadal używać numeru

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 13:27)

abonent nju zmarł chce nadal używać numeru wysłałem do Orange dokumenty  i pytałem na infolinii co dalej a konsultant mówi , że dezaktywacja numeru ... zaszły jakieś zmiany? ze nie można rejestrować nru na spadkobierce

~dany

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 18:11)

Hej :) Tak, można tylko dokonać przerejestrowania numeru po śmierci Abonenta, jeżeli przeniósł on wcześniej numer do oferty nju na kartę. W momencie kiedy zmarł i miał ofertę abonamentową numer zostanie wyłączony. Pozdrawiam.

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 20:08)

Czy nie da się przenieść numeru abonamentowego do oferty na kartę jeszcze przed wyłączeniem telefonu 

~dan

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 21:00)

Jeśli już dokument z aktem zgonu wpłynął do nju to zlecenie na przeniesienie numeru na kartę nie powinno być przekazane do realizacji. 

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-05-01 12:31)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli już dokument z aktem zgonu wpłynął do nju to zlecenie na przeniesienie numeru na kartę nie powinno być przekazane do realizacji. 

</div><div>
</div><div>Dlaczego nju nie realizuje cesji numerów abonamentowych? Czy to przypadkiem nie jest wymagane prawem?
</div>

~gość1651400960823

odpowiedź

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru | ~gość1651400960823 (01.05.2022, 12:31)

</div><div>
</div><div>Dlaczego nju nie realizuje cesji numerów abonamentowych? Czy to przypadkiem nie jest wymagane prawem?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników