forumstrona www, moje kontomoje kontomodyfikacja zgody na njumobile.pl

modyfikacja zgody na njumobile.pl

 

modyfikacja zgody na njumobile.pl (2022-05-18 14:18)

<div>Cześć</div><div>Potrzebuje mamie podrzucić instrukcje modyfikacji zgody, próbowała sama to zrobić ale zmiana się nie zapisała. Czy jest tam gdzieś jakiś button potwierdzenie zmiany zgody ? Ktoś może to sprawdzić ? Daleko mam do rodziców a sam nie mam numeru nju.
</div><div>Miłego dnia
</div><div>
</div>

~mariusz

 

modyfikacja zgody na njumobile.pl (2022-05-18 19:44)

to jest odpowiedź na post:

<div>Cześć</div><div>Potrzebuje mamie podrzucić instrukcje modyfikacji zgody, próbowała sama to zrobić ale zmiana się nie zapisała. Czy jest tam gdzieś jakiś button potwierdzenie zmiany zgody ? Ktoś może to sprawdzić ? Daleko mam do rodziców a sam nie mam numeru nju.
</div><div>Miłego dnia
</div><div>
</div><div>

</div><div>A tak bardziej po polsku? Jakiej zgody? Na co?
</div>

~gość1652895890302

 

modyfikacja zgody na njumobile.pl (2022-05-20 23:30)

Hej :)  Trzeba zalogować się na konto nju mobile, następnie wejść w zakładkę Mój profil, a następnie Zgody i zaznaczyć przy danej zgodzie w zależności od potrzeb opcję: "wyrażam zgodę" lub "nie wyrażam zgody" , a następnie kliknąć zapisz. To wszystko. Jak przejdziesz na mój profil-zgody, od razu widać zmianę. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:34 w dniu 2022-05-20]

odpowiedź

modyfikacja zgody na njumobile.pl | ~mariusz (18.05.2022, 14:18)

<div>Cześć</div><div>Potrzebuje mamie podrzucić instrukcje modyfikacji zgody, próbowała sama to zrobić ale zmiana się nie zapisała. Czy jest tam gdzieś jakiś button potwierdzenie zmiany zgody ? Ktoś może to sprawdzić ? Daleko mam do rodziców a sam nie mam numeru nju.
</div><div>Miłego dnia
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników