forumnju z rachunkiemofertaWszystko komórkowe za 29 zł a rachunki powyżej 33 złotych ?

Wszystko komórkowe za 29 zł a rachunki powyżej 33 złotych ?

 

Wszystko komórkowe za 29 zł a rachunki powyżej 33 złotych ? (2016-01-10 09:23)

Witam
jestem użytkownikiem oferty nju  z rachunkiem. Od razu przy podpisywaniu umowy włączyłem usługę "wszystko komórkowe za 29 złotych" spodziewając się rachunków po 29 złotych , tymczasem już trzeci rachunek otrzymuje na kwotę powyżej 33 złotych. Od razu dodaję,że kwota ta nie zawiera połączeń na numery stacjonarne, SMS, czy MMS premium lub międzynarodowych , które oczywiście są dodatkowo płatne.
Zna ktoś może przyczynę takiego stanu rzeczy ?

Temat do zamknięcia, prześledziłem dokładnie rachunek szczegółowy- moja wina nie policzyłem dobrze wszystkich połączeń stacjonarnych. Wszystko jest OK za komórkowe jest tylko 29 złotych, zgodnie z zamówiona usługą. 

odpowiedź

Wszystko komórkowe za 29 zł a rachunki powyżej 33 złotych ? | tomala (10.01.2016, 09:23)

Witam
jestem użytkownikiem oferty nju  z rachunkiem. Od razu przy podpisywaniu umowy włączyłem usługę "wszystko komórkowe za 29 złotych" spodziewając się rachunków po 29 złotych , tymczasem już trzeci rachunek otrzymuje na kwotę powyżej 33 złotych. Od razu dodaję,że kwota ta nie zawiera połączeń na numery stacjonarne, SMS, czy MMS premium lub międzynarodowych , które oczywiście są dodatkowo płatne.
Zna ktoś może przyczynę takiego stanu rzeczy ?

Temat do zamknięcia, prześledziłem dokładnie rachunek szczegółowy- moja wina nie policzyłem dobrze wszystkich połączeń stacjonarnych. Wszystko jest OK za komórkowe jest tylko 29 złotych, zgodnie z zamówiona usługą. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies