forumnju na kartęofertaBardzo wolny transfer danych komórkowych

Bardzo wolny transfer danych komórkowych

 

Bardzo wolny transfer danych komórkowych (2022-03-04 16:06)

Witam. Jestem użytkownikiem nju na kartę od ponad roku. Niestety od około miesiąca transfer danych komórkowych znacząco zwolnił. Jakieś rady co mogę zrobić aby cieszyć się z pełnej szybkości mojego internetu? Dodam, że mam 4-5 kresek zasięgu. Pozdrawiam :) 

~fishu

 

Bardzo wolny transfer danych komórkowych (2022-03-04 17:28)

Może być wiele przyczyn.Sam telefon może stanowić przyczynę problemu. Aby wyeliminować tę ewentualność, warto wykonać kilka podstawowych czynności, czyli:  wyjąć kartę sim i włożyć ją do innego urządzenia, aby upewnić się, że działa prawidłowo oraz włączyć i wyłączyć telefon w celu zwolnienia pamięci.Wiedz, że szybka i płynna praca telefonu zależy też od pojemności jego pamięć Ram oraz wydajność procesora

[edytowane przez keraj o 17:32 w dniu 2022-03-04]
 

Bardzo wolny transfer danych komórkowych (2022-03-05 08:53)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Jestem użytkownikiem nju na kartę od ponad roku. Niestety od około miesiąca transfer danych komórkowych znacząco zwolnił. Jakieś rady co mogę zrobić aby cieszyć się z pełnej szybkości mojego internetu? Dodam, że mam 4-5 kresek zasięgu. Pozdrawiam :) 

</div><div>
</div><div>Zmierz transfer jakimś speedtestem. Jeżeli test pokaże duże szybkości a net chodzi wolno to problem faktycznie może być w samym telefonie.</div><div>Ewentualnie kup sobie startery z innych sieci (lub pożycz na chwilę kartę sim) i zobacz jak działa konkurencja.
</div>

~gość1646466803457

odpowiedź

Bardzo wolny transfer danych komórkowych | ~fishu (04.03.2022, 16:06)

Witam. Jestem użytkownikiem nju na kartę od ponad roku. Niestety od około miesiąca transfer danych komórkowych znacząco zwolnił. Jakieś rady co mogę zrobić aby cieszyć się z pełnej szybkości mojego internetu? Dodam, że mam 4-5 kresek zasięgu. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników