forumnju na kartęofertaBardzo wolny transfer danych komórkowych

Bardzo wolny transfer danych komórkowych

 

Bardzo wolny transfer danych komórkowych (2022-03-04 16:06)

Witam. Jestem użytkownikiem nju na kartę od ponad roku. Niestety od około miesiąca transfer danych komórkowych znacząco zwolnił. Jakieś rady co mogę zrobić aby cieszyć się z pełnej szybkości mojego internetu? Dodam, że mam 4-5 kresek zasięgu. Pozdrawiam :) 

~fishu

 

Bardzo wolny transfer danych komórkowych (2022-03-04 17:28)

Może być wiele przyczyn.Sam telefon może stanowić przyczynę problemu. Aby wyeliminować tę ewentualność, warto wykonać kilka podstawowych czynności, czyli:  wyjąć kartę sim i włożyć ją do innego urządzenia, aby upewnić się, że działa prawidłowo oraz włączyć i wyłączyć telefon w celu zwolnienia pamięci.Wiedz, że szybka i płynna praca telefonu zależy też od pojemności jego pamięć Ram oraz wydajność procesora

[edytowane przez keraj o 17:32 w dniu 2022-03-04]
 

Bardzo wolny transfer danych komórkowych (2022-03-05 08:53)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Jestem użytkownikiem nju na kartę od ponad roku. Niestety od około miesiąca transfer danych komórkowych znacząco zwolnił. Jakieś rady co mogę zrobić aby cieszyć się z pełnej szybkości mojego internetu? Dodam, że mam 4-5 kresek zasięgu. Pozdrawiam :) 

</div><div>
</div><div>Zmierz transfer jakimś speedtestem. Jeżeli test pokaże duże szybkości a net chodzi wolno to problem faktycznie może być w samym telefonie.</div><div>Ewentualnie kup sobie startery z innych sieci (lub pożycz na chwilę kartę sim) i zobacz jak działa konkurencja.
</div>

~gość1646466803457

odpowiedź

Bardzo wolny transfer danych komórkowych | keraj (04.03.2022, 17:28)

Może być wiele przyczyn.Sam telefon może stanowić przyczynę problemu. Aby wyeliminować tę ewentualność, warto wykonać kilka podstawowych czynności, czyli:  wyjąć kartę sim i włożyć ją do innego urządzenia, aby upewnić się, że działa prawidłowo oraz włączyć i wyłączyć telefon w celu zwolnienia pamięci.Wiedz, że szybka i płynna praca telefonu zależy też od pojemności jego pamięć Ram oraz wydajność procesora
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników