GDZIE MOJE PIENIĄDZE ?

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-02-25 13:19)

KUR.WA, CZY WAS NAPRAWDE PO PIERD.OLIŁO ? ŻEBY OSZUKIWAĆ KLIĘTA ?!  ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE ... MYŚLAŁEM, ZE NAJLEPSZA SIEĆ, A TU DU.PA ! JUŻ WYJAŚNIAM O CO CHODZI : GDYŻ W DNIU 25.02.2014 KOŃCZYŁA MI SIĘ WAŻNOŚC KONTA, DOŁADOWAŁEM PRZEZ INTERNET KONTO ZA 10ZŁ . WSZYSTKO BYŁO BY OKEJ, ALE NA KONCIE Z TAMTEGO OKRESU ZOSTAŁO MI JESZCZE 8 ZŁ. PO DOŁADOWANIU SPRAWDZAM STAN KONTA, A TU CO ? NO CH.UJ NA KONCIE JEST 10ZŁ . A GDZIE  RESZTA Z TAMTEGO OKRESU CZYLI 8 ZŁ ? NIE MA !! DLATEGO JA SIĘ KU.RWA PYTAM GDZIE MOJE 8ZŁ ? ;//

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~chomik

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-02-25 18:14)

CHOMIK

Może na początek bardziej kulturalnie?


W takich sprawach pisze się do BOK'u, rozwiążą Twój problem od razu.
Nie ma sensu wytrząsać się w taki sposób na forum, niczego to nie przyśpieszy.

Pozdrawiam

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-03-12 15:48)

Witam,
Mnie bezprawnie zabrali pieniądze za rzekome niedoładowanie konta w czasie. Termin na wychodzące przedłużyli z 6 marca do 8 czerwca. Wiec nie doładowywałam bo miałam jeszcze ok 34 zł. Po 6 marca stan konta 0 zł. Żenada, kategorycznie żądam zwroty środków. Mają bałagan w systemie i nie wiadomo do kiedy wychodzące są ważne. Mój nr zgłoszenia to 1459442908 do dzisiaj cisza!!! Nie poważnie postępują. Dla mnie to jest złodziejstwo.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gra

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-06-19 07:16)

Te sprawy nie na forum tylko z nju!!!

odpowiedź

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? | utt (12.03.2014, 15:48)

Witam,
Mnie bezprawnie zabrali pieniądze za rzekome niedoładowanie konta w czasie. Termin na wychodzące przedłużyli z 6 marca do 8 czerwca. Wiec nie doładowywałam bo miałam jeszcze ok 34 zł. Po 6 marca stan konta 0 zł. Żenada, kategorycznie żądam zwroty środków. Mają bałagan w systemie i nie wiadomo do kiedy wychodzące są ważne. Mój nr zgłoszenia to 1459442908 do dzisiaj cisza!!! Nie poważnie postępują. Dla mnie to jest złodziejstwo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników