GDZIE MOJE PIENIĄDZE ?

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-02-25 13:19)

KUR.WA, CZY WAS NAPRAWDE PO PIERD.OLIŁO ? ŻEBY OSZUKIWAĆ KLIĘTA ?!  ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE ... MYŚLAŁEM, ZE NAJLEPSZA SIEĆ, A TU DU.PA ! JUŻ WYJAŚNIAM O CO CHODZI : GDYŻ W DNIU 25.02.2014 KOŃCZYŁA MI SIĘ WAŻNOŚC KONTA, DOŁADOWAŁEM PRZEZ INTERNET KONTO ZA 10ZŁ . WSZYSTKO BYŁO BY OKEJ, ALE NA KONCIE Z TAMTEGO OKRESU ZOSTAŁO MI JESZCZE 8 ZŁ. PO DOŁADOWANIU SPRAWDZAM STAN KONTA, A TU CO ? NO CH.UJ NA KONCIE JEST 10ZŁ . A GDZIE  RESZTA Z TAMTEGO OKRESU CZYLI 8 ZŁ ? NIE MA !! DLATEGO JA SIĘ KU.RWA PYTAM GDZIE MOJE 8ZŁ ? ;//

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~chomik

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-02-25 18:14)

CHOMIK

Może na początek bardziej kulturalnie?


W takich sprawach pisze się do BOK'u, rozwiążą Twój problem od razu.
Nie ma sensu wytrząsać się w taki sposób na forum, niczego to nie przyśpieszy.

Pozdrawiam

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-03-12 15:48)

Witam,
Mnie bezprawnie zabrali pieniądze za rzekome niedoładowanie konta w czasie. Termin na wychodzące przedłużyli z 6 marca do 8 czerwca. Wiec nie doładowywałam bo miałam jeszcze ok 34 zł. Po 6 marca stan konta 0 zł. Żenada, kategorycznie żądam zwroty środków. Mają bałagan w systemie i nie wiadomo do kiedy wychodzące są ważne. Mój nr zgłoszenia to 1459442908 do dzisiaj cisza!!! Nie poważnie postępują. Dla mnie to jest złodziejstwo.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gra

 

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? (2014-06-19 07:16)

Te sprawy nie na forum tylko z nju!!!

odpowiedź

GDZIE MOJE PIENIĄDZE ? | ~chomik (25.02.2014, 13:19)

KUR.WA, CZY WAS NAPRAWDE PO PIERD.OLIŁO ? ŻEBY OSZUKIWAĆ KLIĘTA ?!  ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE ... MYŚLAŁEM, ZE NAJLEPSZA SIEĆ, A TU DU.PA ! JUŻ WYJAŚNIAM O CO CHODZI : GDYŻ W DNIU 25.02.2014 KOŃCZYŁA MI SIĘ WAŻNOŚC KONTA, DOŁADOWAŁEM PRZEZ INTERNET KONTO ZA 10ZŁ . WSZYSTKO BYŁO BY OKEJ, ALE NA KONCIE Z TAMTEGO OKRESU ZOSTAŁO MI JESZCZE 8 ZŁ. PO DOŁADOWANIU SPRAWDZAM STAN KONTA, A TU CO ? NO CH.UJ NA KONCIE JEST 10ZŁ . A GDZIE  RESZTA Z TAMTEGO OKRESU CZYLI 8 ZŁ ? NIE MA !! DLATEGO JA SIĘ KU.RWA PYTAM GDZIE MOJE 8ZŁ ? ;//
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 0 zalogowanych użytkowników