forumnju z rachunkiemofertaIm dłużej tym lepiej

Im dłużej tym lepiej

 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-23 23:04)

Witam, obecnie mam nju internetowy. Czy jak przeniosę numer z innej sieci na głosowy to będzie mi się liczył staż ?

 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-24 10:07)

to jest odpowiedź na post:

Witam, obecnie mam nju internetowy. Czy jak przeniosę numer z innej sieci na głosowy to będzie mi się liczył staż ?

Staż liczy się tylko dla nju internetowy .  Dla przeniesionego numeru z innej sieci NIE .  Można to zrobić tylko odwrotnie . Do numeru głosowego w nju ( z długim stażem ) dokupić numer internetowy i staż będzie zaliczony .

 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-24 16:49)

to jest odpowiedź na post:

Staż liczy się tylko dla nju internetowy .  Dla przeniesionego numeru z innej sieci NIE .  Można to zrobić tylko odwrotnie . Do numeru głosowego w nju ( z długim stażem ) dokupić numer internetowy i staż będzie zaliczony .
<div>

</div><div>
</div><div>W nju już się pogubili w rozróżnianiu numerów głosowych od internetowych. W trio trzeci numer to nadal "nju internet dodatkowy" tylko z pseudopakietem głosowym.
</div>

~gość1645717767695

 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-24 18:26)

Nju w niczym się nie pogubił, dla chętnych wprowadził ofertę z rozmowami i mniejszym pakietem danych. A nazwa dla kogo to ma znaczenie, tylko dla czepialskich. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-26 12:48)

to jest odpowiedź na post:

Nju w niczym się nie pogubił, dla chętnych wprowadził ofertę z rozmowami i mniejszym pakietem danych. A nazwa dla kogo to ma znaczenie, tylko dla czepialskich. 

</div><div>
</div><div>A ja myślałem, że ta oferta jest dla wszystkich, a nie dla "chętnych" :-]</div><div>Co za różnica, że się ma "internet dodatkowy" tylko z połowa internetu...</div><div>Jakby zamiast produkować kreskówki pomyśleli to może by się znalazł jakiś geniusz, który dałby rade nazwać tą</div><div>ofertę własciwie...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1645876113617

 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-26 14:41)

To źle myślałeś, bo nju nie zmusza do podpisania umowy XD<span >. A jak chcesz tworzyć własną sieć droga wolna. Czekam czym się wykazesz i życzę samych zadowolonych k<span >lientów, a nie którzy robią z igly widły hehe. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maciek123

 

Im dłużej tym lepiej (2022-02-26 16:28)

to jest odpowiedź na post:

To źle myślałeś, bo nju nie zmusza do podpisania umowy XD. A jak chcesz tworzyć własną sieć droga wolna. Czekam czym się wykazesz i życzę samych zadowolonych klientów, a nie którzy robią z igly widły hehe. 

</div><div>
</div><div>nju to nie sieć, ani nawet nie operator, tylko wirtualna marka
</div><div>Niczego nie tworzy tylko udaje alternatywę dla Orange
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1645889302478

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej | gość1645653864545 (23.02.2022, 23:04)

Witam, obecnie mam nju internetowy. Czy jak przeniosę numer z innej sieci na głosowy to będzie mi się liczył staż ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników