forumnju z rachunkiemofertaPrzejście z jeden na wszystko na bez limitu+internet

Przejście z jeden na wszystko na bez limitu+internet

 

Przejście z jeden na wszystko na bez limitu+internet (2022-02-17 21:40)

Witam, mam 5letni staż w Nju mobile z oferta ?jeden na wszystko? w, której płace 39zl miesięcznie i mam 41.28Gb do wykorzystania/miesiąc.
Czy mając włączone ?im dłużej, tym lepiej?  przejdę teraz w lutym na ?bez limitu 39zl? to od razu z początkiem marca będę miał do wykorzystania 120Gb?
Drugie pytanie brzmi, czy jeżeli tego samego dnia dokupie nju internet dodatkowy za 19zl to z początkiem marca będę miał do wykorzystania od razu 60gb?

~dzordz

 

Przejście z jeden na wszystko na bez limitu+internet (2022-02-18 05:05)

to jest odpowiedź na post:

Witam, mam 5letni staż w Nju mobile z oferta ?jeden na wszystko? w, której płace 39zl miesięcznie i mam 41.28Gb do wykorzystania/miesiąc.
Czy mając włączone ?im dłużej, tym lepiej?  przejdę teraz w lutym na ?bez limitu 39zl? to od razu z początkiem marca będę miał do wykorzystania 120Gb?
Drugie pytanie brzmi, czy jeżeli tego samego dnia dokupie nju internet dodatkowy za 19zl to z początkiem marca będę miał do wykorzystania od razu 60gb?

1 . Staż liczy się od momentu aktywacji numeru w nju na abonament, a nie od momentu włączenia usługi "bez limitu 39 zł".  Będziesz miał 120 GB.
2.Tak samo jest z nju internet dodatkowy . 60 GB ? liczy się staż numeru, do którego dokupujesz nju internet dodatkowy. całą paczkę GB otrzymujesz od pełnego okresu rozliczeniowego.

odpowiedź

Przejście z jeden na wszystko na bez limitu+internet | ~dzordz (17.02.2022, 21:40)

Witam, mam 5letni staż w Nju mobile z oferta ?jeden na wszystko? w, której płace 39zl miesięcznie i mam 41.28Gb do wykorzystania/miesiąc.
Czy mając włączone ?im dłużej, tym lepiej?  przejdę teraz w lutym na ?bez limitu 39zl? to od razu z początkiem marca będę miał do wykorzystania 120Gb?
Drugie pytanie brzmi, czy jeżeli tego samego dnia dokupie nju internet dodatkowy za 19zl to z początkiem marca będę miał do wykorzystania od razu 60gb?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników