forumnju z rachunkiemofertaPrzejście do Nju z abonamentem od innego operatora.

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora.

 

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. (2016-02-20 09:32)

Witam,
19 maja kończy mi się umowa u obecnego operatora. Do końca kwietnia jest promocja 10gb. Czy jeżeli teraz dokonał był zlecenia przejścia po wygaśnięciu obecnej umowy do Nju to załapię się na promocję? I czy w ogóle mogę zlecić teraz przejście do Nju po 19 maja?

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

~gabdziol

 

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. (2016-02-20 10:58)

@~gabdziol

O tym czy możesz teraz zlecić przejście do Nju po 19 maja to pisałem jakieś 2 tygodnie temu przy okazji innego, podobnego wątku, więc nie będę się powtarzał.
Wystarczyło przejrzeć łaskawie ostatnie kilkanaście wątków z działu OFERTA:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,600003,title,oferta,watki

Co do promocji 10GB to nie jest to typowe pytanie ale pewnie w regulaminie tej promocji będą jakieś wskazówki, dające odpowiedź, czy się załapiesz ale najpierw trzeba by zajrzeć do takowego regulaminu i go przeczytać, a dopiero potem pytać jeśli po tej lekturze byłyby wątpliwości.

Brakuje w Twoim poście jeszcze prośby o kawę ;P
Nie wiem, czy takie posty to efekt totalnego lenistwa, czy przyzwyczajenia, że zwykle ktoś dostaje gotowca pod nos, choć gotowe odpowiedzi są w zasięgu ręki pytającego.

[edytowane przez nju_klient o 11:01 w dniu 2016-02-20]
 

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. (2016-02-20 11:30)

czytałem forum, widziałem wypowiedzi. Niemniej jednak forum jest chyba właśnie po to, ażeby zakładać nowe wątki i mieć swoją całą sytuację w jednym temacie i pod ręką. Poza tym nie potrzebuję łaski. Z pewnością odpisał by ktoś inny kto nie stwarzałby problemów już na samym początku swojej wypowiedzi.

~gabdziol

 

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. (2016-02-20 21:18)

Nie mogę wysłać do Państwa maili mam zwrotki o braku możliwości dostarczenia maila - chodzi o adresy sklep@njumobile.pl oraz przechodze.do@njumobile.pl. Konsultanci odsyłają mnie do opisu sprawy w mailu a mail nie dochodzi. Wysyłany z kilku skrzynek pocztowych. Proszę o informację co jest nie tak czy piszę na złe adresy ?

~krzysiek

 

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. (2016-02-21 01:05)

to jest odpowiedź na post:

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. | ~gabdziol (20.02.2016, 11:30)
czytałem forum, widziałem wypowiedzi. Niemniej jednak forum jest chyba właśnie po to, ażeby zakładać nowe wątki i mieć swoją całą sytuację w jednym temacie i pod ręką. Poza tym nie potrzebuję łaski. Z pewnością odpisał by ktoś inny kto nie stwarzałby problemów już na samym początku swojej wypowiedzi.


Gdybyś czytał forum to trafiłbyś na wątek:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,116300002,title,kiedy-z-ozyc-wniosek-o-przeniesienie-do-nju,watek
o którym pisałem wcześniej, a który był 11 na liście, a obecnie jest na 12 pozycji w dziale OFERTA, czyli znajduje się na pierwszej stronie listy wątków.

Idąc dalej, z jego treści dowiedziałbyś, czy możesz teraz złożyć wniosek o przeniesienie numeru, choć umowa kończy Ci się w maju. Skoro posiadałbyś taką wiedzę to nie zadawałbyś takiego pytania w tym wątku, jakby ten temat był Tobie totalnie obcy.

Forum nie jest od dublowania pytań i poruszania od nowa spraw, na które odpowiedzi znajdziesz na pierwszej stronie.
Powinna zobowiązywać do tego kultura osobista i obycie ale może jedynym forum jakie znasz jest to forum ONET-u, gdzie panuje wolna amerykanka.

Jeśli nie zrozumiałeś mojej uwagi, jej aspektu edukacyjnego, dodatkowo nie potrafisz być asertywny i szanować tego, że są tu osoby, które poświęcają swój prywatny czas, aby pomóc innym to nie oczekuj, że Ci inni będą szanować Ciebie.

Nie widzę rzeszy chętnych udzielić Ci odpowiedzi, ale może znajdzie się ktoś kto za Ciebie odwali brudną robotę i prześle Ci gotowca, choć sam jeszcze nie pokazałeś, że cokolwiek zrobiłeś na forum i poświęciłeś choćby pół godziny na rzetelne poszukanie potrzebnych informacji.

odpowiedź

Przejście do Nju z abonamentem od innego operatora. | ~gabdziol (20.02.2016, 09:32)

Witam,
19 maja kończy mi się umowa u obecnego operatora. Do końca kwietnia jest promocja 10gb. Czy jeżeli teraz dokonał był zlecenia przejścia po wygaśnięciu obecnej umowy do Nju to załapię się na promocję? I czy w ogóle mogę zlecić teraz przejście do Nju po 19 maja?

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

70 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies