forumnju na kartęusługiJedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam

 

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam (2021-11-26 22:06)

Witam,
mam w NJU Mobile wiele kart w rachunku na kartę (właściwie cała rodzina z dziećmi w tandemach) i dodatkowo kilka kart NJU Internetowy i muszę przyznać, że korzystanie z Państwa portalu jest po prostu MEGA uciążliwe - ponieważ za każdym razem muszę logować się innym numerem telefonu i oczywiście innym hasłem, żeby sprawdzić status na poszczególnych kontach luz zmienić ich usługi.


Czy jest jakaś szansa żeby na stronach internetowych, a później i w aplikacji była szansa logowania się na jedno wspólne konto, do którego podpięte byłyby wszystkie moje karty telefoniczne oraz internetowe?  
Myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem, któremu taka funkcjonalność znacznie ułatwiłaby życie.


Pozdrawiam
W.

~zbig

 

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam (2021-11-27 10:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
mam w NJU Mobile wiele kart w rachunku na kartę (właściwie cała rodzina z dziećmi w tandemach) i dodatkowo kilka kart NJU Internetowy i muszę przyznać, że korzystanie z Państwa portalu jest po prostu MEGA uciążliwe - ponieważ za każdym razem muszę logować się innym numerem telefonu i oczywiście innym hasłem, żeby sprawdzić status na poszczególnych kontach luz zmienić ich usługi.


Czy jest jakaś szansa żeby na stronach internetowych, a później i w aplikacji była szansa logowania się na jedno wspólne konto, do którego podpięte byłyby wszystkie moje karty telefoniczne oraz internetowe?  
Myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem, któremu taka funkcjonalność znacznie ułatwiłaby życie.


Pozdrawiam
<div>W.

</div><div>
</div><div>Nie ma tego kto w nju zrobić. Siedzą i produkuja durne filmiki na facebooka...</div><div>Wszyscy poważnie operatorzy mają porządne serwisy www i apki. Nawet Orange ma (moim zdaniem) jedną z najlepszych.</div><div>
</div><div>Aż tak tanio w nju nie jest, żeby wszystkie braki tym tłumaczyć.</div><div>A opinie klientów są jak widać mało ważne...
</div>

~nju

 

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam (2021-11-27 16:33)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
mam w NJU Mobile wiele kart w rachunku na kartę (właściwie cała rodzina z dziećmi w tandemach) i dodatkowo kilka kart NJU Internetowy i muszę przyznać, że korzystanie z Państwa portalu jest po prostu MEGA uciążliwe - ponieważ za każdym razem muszę logować się innym numerem telefonu i oczywiście innym hasłem, żeby sprawdzić status na poszczególnych kontach luz zmienić ich usługi.


Czy jest jakaś szansa żeby na stronach internetowych, a później i w aplikacji była szansa logowania się na jedno wspólne konto, do którego podpięte byłyby wszystkie moje karty telefoniczne oraz internetowe?  
Myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem, któremu taka funkcjonalność znacznie ułatwiłaby życie.


Pozdrawiam
<div>W.

Faktycznie jest to uciążliwe , ale prawdopodobnie nju nie będzie oferowało takiej usługi . Dlatego dobrze jest korzystać z tego co oferuje i ułatwia obsługę . Choćby  takie jak " zarządzanie usługami przez Twoje konto " ( bez logowania na konto internetowe ) .  Lub "Qlips " (gdzie wszystkie Twoje rachunki i faktury są prezentowane w jednym miejscu i płacisz jednym kliknięciem )</div><div>Dodam jeszcze jedno . To co pisałem dotyczy nju w abonamencie . Natomiast wątek jest w niu na kartę więc uzupełnie . Nju na kartę ma mniej możliwości , ale aby  sobie ułatwić to tu  : Zarządzanie kontem za pomocą krótkich kodów w nju na kartę<h3 class="h4 separator sep2 bottom-sep">
</h3> </div>

[edytowane przez keraj o 19:38 w dniu 2021-11-27]
 

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam (2021-12-04 14:41)

Popieram, świetny pomysł z tym jednym kontem. Halo Nju - jest tam kto?!

~zuza

 

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam (2021-12-04 21:14)

Nikogo nie ma - to jest forum uzuytkowników, a nie BOK

~jaa

odpowiedź

Jedno konto dla wszystkich kart NJU jakie mam | ~zbig (26.11.2021, 22:06)

Witam,
mam w NJU Mobile wiele kart w rachunku na kartę (właściwie cała rodzina z dziećmi w tandemach) i dodatkowo kilka kart NJU Internetowy i muszę przyznać, że korzystanie z Państwa portalu jest po prostu MEGA uciążliwe - ponieważ za każdym razem muszę logować się innym numerem telefonu i oczywiście innym hasłem, żeby sprawdzić status na poszczególnych kontach luz zmienić ich usługi.


Czy jest jakaś szansa żeby na stronach internetowych, a później i w aplikacji była szansa logowania się na jedno wspólne konto, do którego podpięte byłyby wszystkie moje karty telefoniczne oraz internetowe?  
Myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem, któremu taka funkcjonalność znacznie ułatwiłaby życie.


Pozdrawiam
W.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników