forumnju na kartęusługiCesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku

 

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku (2021-11-16 08:55)

<div>12 listopada byłem z kimś w salonie Orange. pracownik salonu Ostrobramska 75 c w Warszawie prze procesował wniosek. Dziś mamy 16 listopada a dane na numerze są dalej stare. Nju pomimo przesłania skanu wniosku w zgłoszeniu 1572131910, 24448917 dalej nie zmienił danych rejestrowych.
</div><div>Nie rozumiem całej sytuacji. Nie mogę jeździć ciągle do salonu. Byłem łącznie dwa razy. Wysłałem też twitt na konto Orange Polska i Rzecznik. i Nic.Nie  jestem klientem vip, Wiem że zgłoszenie musi się prze procesować ale ....
</div>

 

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku (2021-11-16 11:22)

to jest odpowiedź na post:

<div>12 listopada byłem z kimś w salonie Orange. pracownik salonu Ostrobramska 75 c w Warszawie prze procesował wniosek. Dziś mamy 16 listopada a dane na numerze są dalej stare. Nju pomimo przesłania skanu wniosku w zgłoszeniu 1572131910, 24448917 dalej nie zmienił danych rejestrowych.
</div><div>Nie rozumiem całej sytuacji. Nie mogę jeździć ciągle do salonu. Byłem łącznie dwa razy. Wysłałem też twitt na konto Orange Polska i Rzecznik. i Nic.Nie  jestem klientem vip, Wiem że zgłoszenie musi się prze procesować ale ....
</div><div>

</div><div>
</div><div>wysyłanie twitów na pewno przyspieszy rozwiązanie sprawy,</div><div>a rzecznik rzuci swoja robotę i osobiście zajmie się ta cesją.</div><div>Sa tzw. oficjane kałay skaldania reklamacji i zgloszeń i sugeruję korzystanie z nich - telefon do bok
</div>

~owl

 

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku (2021-11-16 14:05)

Hej :) Pewnie pracownik salonu przesłał dokumenty cesji, której w Nju nie ma, zamiast przerejestrowania numeru. Pozdrawiam :) 

 

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku (2021-11-16 22:56)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Pewnie pracownik salonu przesłał dokumenty cesji, której w Nju nie ma, zamiast przerejestrowania numeru. Pozdrawiam :) 

</div><div>
</div><div>W nju nie ma cesji? A w przypadku numeru z umową abonamentową?
</div>

~nju

 

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku (2021-11-16 23:15)

Hej :) W przypadku oferty abonamentowej, aby zmienić właściciela należy  rozwiązać umowę i przenieść numer na kartę, a następnie przerejestrować go w salonie Orange. Wszystko jest opisane na stronie pod Linkiem. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Cesja numeru na kartę pomimo wizyty w salonie nie doszła do skutku | ghostowl (16.11.2021, 08:55)

<div>12 listopada byłem z kimś w salonie Orange. pracownik salonu Ostrobramska 75 c w Warszawie prze procesował wniosek. Dziś mamy 16 listopada a dane na numerze są dalej stare. Nju pomimo przesłania skanu wniosku w zgłoszeniu 1572131910, 24448917 dalej nie zmienił danych rejestrowych.
</div><div>Nie rozumiem całej sytuacji. Nie mogę jeździć ciągle do salonu. Byłem łącznie dwa razy. Wysłałem też twitt na konto Orange Polska i Rzecznik. i Nic.Nie  jestem klientem vip, Wiem że zgłoszenie musi się prze procesować ale ....
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników