forumnju z rachunkiemusługidziwne wskazania zużycia

dziwne wskazania zużycia

 

dziwne wskazania zużycia (2021-09-22 09:59)

O co chodzi z tymi wskazaniami zużycia internetu na stronie. Raz mi pokazuje 0,5MB (tyle pewnie jest), za chwile 500,5 MB. Loguję się kolejny raz - znowu 0,5. teraz wchodzę znowu 500,5. Skąd się biorą te bzdurne wskazania? Jak to może wpłynąć na zablokowanie transmisji danych?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

dziwne wskazania zużycia (2021-10-07 18:49)

Ponowię pytanie bo nadal nie uzyskałem wyjaśnienia... Dlaczego nju dodaje mi 500MB do faktycznego zużycia? Teraz mam zużycie 200MB a na stronie po zalogowaniu widzę raz 200 a raz 700MB... Jak te niewłaściwe wskazanie będzie się miało do dostępu do danych? Jak zużyję 500MB i nju doda mi te swoje 500 to przy pakiecie 1GB net zostanie zablokowany?

[edytowane przez ianus72 o 19:46 w dniu 2021-10-16]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

dziwne wskazania zużycia (2021-10-07 21:30)

Tak odetniemy. My użytkownicy nju. Pisz do Biura Obsługi Klienta. Na koncie oprócz stanu zużycia masz  formularz kontaktowy, który służy do kontaktu z BOK. 

[edytowane przez witek o 22:39 w dniu 2021-10-07]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

dziwne wskazania zużycia (2021-10-08 16:43)

to jest odpowiedź na post:

Tak odetniemy. My użytkownicy nju. Pisz do Biura Obsługi Klienta. Na koncie oprócz stanu zużycia masz  formularz kontaktowy, który służy do kontaktu z BOK. 

</div><div>Ty to se możesz użytkowniku odciąć... Forum służy też do kontaktu z osobami kompetentnymi jak pilotka np., które sporo wiedzą i się swoja wiedzą dzielą.  Ty się niestety do tych kompetentnych nie zaliczasz.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~witka

odpowiedź

dziwne wskazania zużycia | ianus72 (22.09.2021, 09:59)

O co chodzi z tymi wskazaniami zużycia internetu na stronie. Raz mi pokazuje 0,5MB (tyle pewnie jest), za chwile 500,5 MB. Loguję się kolejny raz - znowu 0,5. teraz wchodzę znowu 500,5. Skąd się biorą te bzdurne wskazania? Jak to może wpłynąć na zablokowanie transmisji danych?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 2 zalogowanych użytkowników