forumnju z rachunkiemusługiNie działa usługa MMS

Nie działa usługa MMS

 

Nie działa usługa MMS (2021-08-19 09:10)

Hej


Wiem, że to kolejny, wręcz milionowy post z tym samym problemem, lecz niestety ciągle aktualnym.


Po zmianie operatora z Play na Nju nie dzialaja mi MMS. Ustawienia przyszły, po włożeniu karty sim i  internet działa lecz MMS nie. Nie mogę wysłać ani odebrać MMSa. Co ciekawe, wczoraj wieczorem w magiczny sposób wysyłałem i odbierałem MMS a dziś rano już nie.


Jak mogę wysłać smsa konfiguracyjnego do siebie? Niestety w telefonie punkt dostępowy MMS jest zablokowany i nie mogę zmienić w nim parametrów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie działa usługa MMS (2021-08-19 09:13)

Utwóz ręcznie nowy punkt dostępu w telefonie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaa

 

Nie działa usługa MMS (2021-08-19 09:22)

to jest odpowiedź na post:

Utwóz ręcznie nowy punkt dostępu w telefonie.




Nie ma możliwości utworzenia własnego punktu APN MMS - każdorazowo utworzony punkt APN pojawia się w punktach ogólnych a nie MMS i przełączenie między punktami powoduje zmianę punktu Internet Orange na wybrany inny i skutkuje brakiem internetu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Nie działa usługa MMS | st.patryk (19.08.2021, 09:10)

Hej


Wiem, że to kolejny, wręcz milionowy post z tym samym problemem, lecz niestety ciągle aktualnym.


Po zmianie operatora z Play na Nju nie dzialaja mi MMS. Ustawienia przyszły, po włożeniu karty sim i  internet działa lecz MMS nie. Nie mogę wysłać ani odebrać MMSa. Co ciekawe, wczoraj wieczorem w magiczny sposób wysyłałem i odbierałem MMS a dziś rano już nie.


Jak mogę wysłać smsa konfiguracyjnego do siebie? Niestety w telefonie punkt dostępowy MMS jest zablokowany i nie mogę zmienić w nim parametrów.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

55 gości i 1 zalogowanych użytkowników