forumnju z rachunkiemofertapytanie o fakturę

pytanie o fakturę

 

pytanie o fakturę (2021-09-26 20:02)

Przeszedłem właśnie do nju na abonament. Wczoraj rozpoczął mi się pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Pytanie: kiedy będzie wystawiona pierwsza faktura?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pytanie o fakturę (2021-09-26 21:51)

to jest odpowiedź na post:

Przeszedłem właśnie do nju na abonament. Wczoraj rozpoczął mi się pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Pytanie: kiedy będzie wystawiona pierwsza faktura?

Jeśli okres rozliczeniowy trwa od 25  to kończy się 24 każdego miesiąca . Faktura zostanie wystawiona 25 , a otrzymasz ją na maila 26/27 każdego miesiąca. Do zapłaty masz czas podany na fakturze . Jest to około 14 dni .

[edytowane przez keraj o 22:20 w dniu 2021-09-26]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pytanie o fakturę (2021-09-27 13:57)

Hej :) Okres rozliczeniowy 25 oznacza, że faktura będzie wystawiana 26-tego dnia miesiąca. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pytanie o fakturę (2021-09-28 10:00)

Wszystkie faktury , które otrzymałem mają date wystawienia taką samą jak data rozpoczęcia pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pytanie o fakturę (2021-09-28 10:31)

Hej :) W Nju jest 6 okresów rozliczeniowych i faktury są wystawiane odpowiednio 1, 6, 10,14,19 i 26-tego dnia miesiąca. Zresztą, ianus72 może sprawdzić datę wystawienia faktury i idę o zakład, że nie jest ona wystawoona 25-tego września. Okres 25 oznacza okres rozliczeniowy 26-25. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pytanie o fakturę (2021-10-06 23:01)

Przeniosłam właśnie numer do nju na abonament podstawowy i dodatkowy.     13 września podpisałam umowę,  a numer zostanie przeniesiony 18 października. Na ten czas otrzymałam numer dodatkowy, z którego nie korzystam, bo nie mogę pozostać na miesiąc bez mojego numeru. Wkrótce  (po dwóch tygodniach - 26 września ) od podpisania umowy z nju   otrzymałam fakturę. Fizycznie więc nie rozpoczęłam korzystania z nju a faktura  ma tytuł "za usługi w nju mobile "Nawet się nie logowałam, bo kartę  włożę dopiero dzień  przed przeniesieniem mojego właściwego numeru.  czy nju powinien  obciążyć mnie fakturą, kiedy nie korzystam z usług ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~atoja

 

pytanie o fakturę (2021-10-06 23:08)

Hej :) Zgodnie z regulaminem usługi nju dodatkowy opłata za numer dodatkowy jest naliczana od momentu  powiązania numeru z numerem głównym, a nie od czasu przeniesienia. Jeśli nie korzystałaś jednak z numeru to napisz do BOK, może anulują Ci opłaty do czasu przeniesienia. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

pytanie o fakturę (2022-07-20 11:51)

to jest odpowiedź na post:

Przeszedłem właśnie do nju na abonament. Wczoraj rozpoczął mi się pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Pytanie: kiedy będzie wystawiona pierwsza faktura?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1658310668987

odpowiedź

pytanie o fakturę | ianus72 (26.09.2021, 20:02)

Przeszedłem właśnie do nju na abonament. Wczoraj rozpoczął mi się pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Pytanie: kiedy będzie wystawiona pierwsza faktura?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

52 gości i 0 zalogowanych użytkowników