forumnju z rachunkiemusługiZablokowanie przychodzącego numer

Zablokowanie przychodzącego numer

 

Zablokowanie przychodzącego numer (2016-12-29 15:37)

Część,


Chciałbym się zapytać co należy zrobić by zablokować numer u operatora? Czy wysłać jakiś formularz/maila/prośbę? Niestety w usługach nie widziałem takiej opcji.


Numer mam już zablokowany z poziomu telefonu, ale nadal irytuje mnie ze jest w "spamie połączeń", dlatego chciałbym się i z tego go pozbyć


Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zablokowanie przychodzącego numer (2016-12-29 22:15)

Operator ze względów prawnych nie może zablokować na Twoją prośbę numeru telefonu. Jedyny sposób aby taką blokadę operator mógł założyć to zglosić sprawę na policję o nękanie, musi zostać załozona sprawa i jeśli sąd uzna taka potrzebe moze zezwolić operatorowi na zablokowanie takich połączeń. 


Zastanów się czy jest to warte zachodu.

 

Zablokowanie przychodzącego numer (2017-01-07 18:15)

Zainstaluj antywirusa, zablokuj niechciany numer i ustaw, aby nie powiadamiał Cię o próbach połączeń. Nawet nie zobaczysz że znowu próbował :)

odpowiedź

Zablokowanie przychodzącego numer | matiwl (29.12.2016, 15:37)

Część,


Chciałbym się zapytać co należy zrobić by zablokować numer u operatora? Czy wysłać jakiś formularz/maila/prośbę? Niestety w usługach nie widziałem takiej opcji.


Numer mam już zablokowany z poziomu telefonu, ale nadal irytuje mnie ze jest w "spamie połączeń", dlatego chciałbym się i z tego go pozbyć


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników