apka nju i konta

 

apka nju i konta (2021-09-17 16:43)

<div>Przenoszę numer do nju i na razie mam nr tymczasowy. Pytanie: jeśli założyłem konto w apce nju na nr tymczasowy to po jego przełączeniu na mój właściwy nr będę musiał konto zakładać na nowo?</div><div>Pytanie nr 2: dlaczego w nju mając kilka numerów nie można ich jakoś w pace na jednym koncie zgromadzić? Tylko się trzeba przelogowywać. Mało to wygodne...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ianus72

 

apka nju i konta (2021-09-17 16:50)

<div>Pytanie uzupełniające:</div><div>dlaczego przy zakładaniu konta mam informację, że mam podać adres e-mail, na który będą przychodzić faktury? Ten adres musiałem już podać przy składaniu wniosku o przeniesieniu numeru. A jakbym podał teraz inny przy zakładaniu konta, to na który będą wysyłane faktury?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ianus72

 

apka nju i konta (2021-09-18 21:03)

Hej :) Nie trzeba ponownie zakładać konta po przeniesieniu numeru. Wystarczy po przeniesieniu zalogować się na docelowy numer,  podając hasło, które ustanowiłeś dla numeru tymczasowego. Po zalogowaniu na stronie (nie w aplikacji, której nju nie wspiera) możesz przelogowywać się między numerami, które masz na tym samym koncie abonenckim z użyciem superPIN-u, czyli hasła, które ustanowiłeś do kontaktu z BOK. Jeżeli masz kilka kont, to należy logować się osobno.  Faktury będą wysyłane na maila, który podałeś przy wprowadzeniu zamówienia. Nie ma możliwości zmienić maila do faktur w inny sposób niż wysyłając zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na *610 (690610610 z numeru w innej sieci. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 21:10 w dniu 2021-09-18]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

apka nju i konta | ~ianus72 (17.09.2021, 16:43)

<div>Przenoszę numer do nju i na razie mam nr tymczasowy. Pytanie: jeśli założyłem konto w apce nju na nr tymczasowy to po jego przełączeniu na mój właściwy nr będę musiał konto zakładać na nowo?</div><div>Pytanie nr 2: dlaczego w nju mając kilka numerów nie można ich jakoś w pace na jednym koncie zgromadzić? Tylko się trzeba przelogowywać. Mało to wygodne...
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników