forumnju z rachunkiemusługiWyłączenie powiadomień SMS o fakturach

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2014-01-20 15:31)

Witam,

Jak mogę wyłączyć powiadamianie SMS o wystawieniu faktury czy o zbliżającym się terminie płatności?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~avv

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2014-02-27 14:49)

Witam,

Jak mogę wyłączyć powiadamianie SMS o wystawieniu faktury czy o zbliżającym się terminie płatności?

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2015-11-10 07:31)

to jest odpowiedź na post:

Witam,

Jak mogę wyłączyć powiadamianie SMS o wystawieniu faktury czy o zbliżającym się terminie płatności?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mmm

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2015-11-15 14:55)

to jest odpowiedź na post:

Witam,

Jak mogę wyłączyć powiadamianie SMS o wystawieniu faktury czy o zbliżającym się terminie płatności?


Proszę niech ktoś na to pytanie odpowie :)

[edytowane przez gość1447595737444 o 14:58 w dniu 2015-11-15]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2015-11-18 20:36)

Chyba nie można, też mnie irytuje

~cebmar

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2017-01-10 09:25)

temu kto odpowie na to stawiam piwo.
Przydałoby się również wyłączenie przypomnień na email.
Chce otrzymywać fakturę, oraz przypomnienie w przypadku gdy się spóźnię z płatnością.
Inaczej to traktowanie mnie jak dziecko.

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2017-01-10 20:51)

Piwo dla mnie rozumiem? :)


Taka opcja jest możliwa w przypadku uruchomienia Polecenia Zapłaty. 
Wtedy wystarczy wysłać zgłoszenie do BOK z prosbą o wyłączenie wszystkich SMSów windykacyjnych i zostaną one wyłączone.


EDIT:
Mimo wszystko warto spróbować i wysłać takie zgloszenie nawet bez PZ. Jasno określić, że prosi sie o wyłączenie wszystkich powiadomień typu "wystawiliśmy fakture...", "wysłaliśmy fakturę.." "zbliźa się termin płatności..." etc.

[edytowane przez ciajus o 21:00 w dniu 2017-01-10]
 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2018-02-01 19:34)

też mnie to niesamowicie irytuje.  Ustawiam date zapłaty na  dzień wyznaczony w terminie zapłaty i nie życzę sobie otrzymywać wiecznie powiadomień pomimo iż termin zapłaty nie minął. Co za chamstwo.

~edyta

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2018-03-03 15:19)

Jest jedno bardzo skuteczne rozwiazanie. Trzeba zmienić dostawcę usługi na takiego który nie stosuje takich praktyk. 100% pewność i skuteczność. Na szczęście nie wszyscy dostawcy wpadli na ten niebywale irytujący i bezsensowny pomysł. Robią to z premedytacją aby praktycznie zmusić klienta do płacenia zaraz po otrzymaniu faktury. Tak też działa PZ więc to wcale nie jest rozwiazanie tylko zgoda na narzucane reguły gry wygodne dostawcy. Termin płatności terminem a my cię już wytrenujemy, żebyś płacił od ręki. To jest naginanie zasad handlu i tylko definitywne pokazanie pleców zbiorowo przez klientów może skorygować takie pomysły. 

~nkt

 

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach (2018-05-01 09:00)

Dobra. Czyli nie da się wyłączyć tych durnych powiadomień ? Ja nawet rozumiem że powiadamiacie jak ktoś nie zapłacił. Może zapomniał ale (cenzura) na prawdę musicie wysyłać smsy o 8 rano że ... zapłaciłem i dziękujecie ? Ludzie zastanówcie się nie każdy może wyciszyć telefon na noc a dziś piękny 1 maja wolny dzień ale nie daliście pospać bo 8 rano oczywiście sms że zapłaciłem i mogę obejrzeć fakturę. Ogarnijcie się !!!! Przesuńcie choć czas tych powiadomień bo człowieka krew zalewa jak trafiacie z tym w weekend kiedy człowiek chce odpocząć. Darujcie sobie chociaż te smsy dziękujące za wpłatę bo to jakieś kuriozum jest.

odpowiedź

Wyłączenie powiadomień SMS o fakturach | ~avv (20.01.2014, 15:31)

Witam,

Jak mogę wyłączyć powiadamianie SMS o wystawieniu faktury czy o zbliżającym się terminie płatności?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników