forumnju z rachunkiemusługilimit na internet dla drugiego numeru

limit na internet dla drugiego numeru

 

limit na internet dla drugiego numeru (2016-02-08 19:44)

<span >Witam, czy istnieje opcja ustawienia limitu na internet dla numeru dodatkowego w tandemie. Np. mam pakiet 10GB i dzielę go na 2 numery. Ale drugi numer jest dziecka, chciałbym więc mu ograniczyć zużycie do np. 2GB/okres rozliczeniowy bo inaczej wydoi mi te 10GB bardzo szybko :) Myślę, że była by to ciekawa funkcjonalność.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2016-02-10 21:15)

z tego co wiem to nie można.
Wszystkie pakiety są współdzielone.
Jedyne co możesz zrobić to w smartfonie jest chyba taka opcja ograniczenia limitu

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2016-02-12 15:37)

jakie ciemne strony ( ukryte ) są w nju. czy warto w to wejść. ??? czy to jest takie piękne jak piszą. ??? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1455287829746

 

limit na internet dla drugiego numeru (2016-02-12 18:36)

Wchodź. Jest ok. Sam mam 7 kart sim w tej sieci ;) i jestem w niej ponad dwa lata.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2016-02-12 22:48)

to jest odpowiedź na post:

jakie ciemne strony ( ukryte ) są w nju. czy warto w to wejść. ??? czy to jest takie piękne jak piszą. ??? 


Jak przejdziesz na ciemną stronę mocy to staniesz się Darth Vader'em. Jednych to wciąga, a innych odstrasza :P

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2018-11-04 21:40)

<div>Ja jako matka zapłaciłabym dodatkowo za taka usługę jakby była dostępna.</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2018-11-05 07:01)

Niestety nie ma takiej usługi. Jedyną opcją jest ustawienie limitu z pozycji aparatu telefefoniczego, ewentualnie założenie całkowitej blokady na internet.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2021-04-23 13:18)

podbijam, temat (pojawila sie juz moze taka opcja ?)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~alabama

 

limit na internet dla drugiego numeru (2021-04-23 14:55)

Hej :) Tak. Jest usługa Podziel GB, można ją włączyć w zakładce Usługi na numerze podstawowym i ustalić limit dla każdego z numerów. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

limit na internet dla drugiego numeru (2021-07-06 14:27)

Widnieje usługa, ale nie można z niej skorzystać(nie można wpisać ile % na dany numer)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~andrej

odpowiedź

limit na internet dla drugiego numeru | mechanik (08.02.2016, 19:44)

<span >Witam, czy istnieje opcja ustawienia limitu na internet dla numeru dodatkowego w tandemie. Np. mam pakiet 10GB i dzielę go na 2 numery. Ale drugi numer jest dziecka, chciałbym więc mu ograniczyć zużycie do np. 2GB/okres rozliczeniowy bo inaczej wydoi mi te 10GB bardzo szybko :) Myślę, że była by to ciekawa funkcjonalność.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

310 gości i 0 zalogowanych użytkowników