forumnju na kartęofertabrak dostępu do internetu

brak dostępu do internetu

 

brak dostępu do internetu (2021-04-13 15:00)

Mam pytanie, mam pakiet włączony nie więcej niż 29 zł na kartę , jednak, gdy skończył mi się środki na karcie, przestał działać internet. Po zalogowaniu się na swoje konto widnieje informacja ze mam jeszcze do wykorzystania 10 gb internetu. Czemu jednak ten internet nie działa na moim telefonie ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ola1

 

brak dostępu do internetu (2021-07-21 12:15)

to jest odpowiedź na post:

Mam pytanie, mam pakiet włączony nie więcej niż 29 zł na kartę , jednak, gdy skończył mi się środki na karcie, przestał działać internet. Po zalogowaniu się na swoje konto widnieje informacja ze mam jeszcze do wykorzystania 10 gb internetu. Czemu jednak ten internet nie działa na moim telefonie ?




Mam ten sam problem. Podbijam temat.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak dostępu do internetu (2021-07-21 12:44)

Hej :) Wyślij zrzut ekranu z zakładki stan konta, postaram się pomóc. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak dostępu do internetu (2021-07-22 17:47)

https://i.ibb.co/Ms9XsVZ/Screenshot-2021-07-22-17-38-48-950-com-opera-browser.jpg


Konto zostało doładowane za 30zl i całość została wykorzystana przez internet. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak dostępu do internetu (2021-07-22 23:39)

Przecież na zdjęciu widać, że masz wydaną zaledwie złotówkę w ramach usługi,  a musi być wydane 29 zł, wtedy paseczek jest zapełniony do końca, a ponieważ nie ma środków na koncie nie możesz połączyć się z internetem. Kiedy doładowałeś konto? 

[edytowane przez pilotka o 23:45 w dniu 2021-07-22]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak dostępu do internetu (2021-07-23 17:29)

19 lipca kwotą 30zl. Wcześniej aktywowałem pakiet nie więcej niż 29zl na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~milo1111

 

brak dostępu do internetu (2021-07-24 07:42)

Dlatego abonament jest bardziej przyjazny od doładowywania . Masz non stop dostęp do wszystkiego , A nie kombinowanie może uda mi się przechytrzyć system .  W Twoim wypadku najpierw doładowujemy a pożniej urchamiamy pakiet nie więcej niż za 29 pln

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1627105325335

 

brak dostępu do internetu (2021-07-25 19:19)

Witam wszystkich sympatycznych Panów:) Jestem szczupłą, sympatyczną dziewczyną o miłej aparycji. Chętnie umówię się z kulturalnym  facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu. Oczywiście szczegóły spotkania możemy uzgodnić telefonicznie. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://prywatnesexogloszenia.pl/profil_monika69

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~monia989

 

brak dostępu do internetu (2021-07-26 23:20)

to jest odpowiedź na post:

Dlatego abonament jest bardziej przyjazny od doładowywania . Masz non stop dostęp do wszystkiego , A nie kombinowanie może uda mi się przechytrzyć system .  W Twoim wypadku najpierw doładowujemy a pożniej urchamiamy pakiet nie więcej niż za 29 pln




Ja mam na kartę i nie muszę kombinować. Co cykl usługi doładowuję regularnie i nie mam problemów (zawsze otrzymuje SMS-y na dwa dni przed rozpoczęciem i w dniu rozpoczęcia cyklu) . Problem pojawia się w momencie, gdy wyłącza się i włącza usługę, próbując sterować jej cyklem i zapomni  przy tym wyłączyć dane komórkowe lub gdy korzysta się po zleceniu aktywacji usługi, a nie czeka na potw. wlączenia lub doładowuje numer pod koniec cyklu usługi i za parę dni trzeba znowu doładować, bo bezpłatnie jest tylko przez kilka dni. W przypadku milo1111 sugeruje kontakt z BOK, bo z wykresu wyraźnie widać, że w bieżącym cyklu wydana jest zaledwie złotówka,  sprawdzą co się stało z pozostałymi 29 zł, ale z mojego doświadczenia wynika, że usługa działa jak w szwajcarskim zegarku :) Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:41 w dniu 2021-07-26]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

brak dostępu do internetu | ~ola1 (13.04.2021, 15:00)

Mam pytanie, mam pakiet włączony nie więcej niż 29 zł na kartę , jednak, gdy skończył mi się środki na karcie, przestał działać internet. Po zalogowaniu się na swoje konto widnieje informacja ze mam jeszcze do wykorzystania 10 gb internetu. Czemu jednak ten internet nie działa na moim telefonie ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 2 zalogowanych użytkowników