forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie duetu z Nju do innej sieci

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci

 

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci (2021-04-02 09:02)

Witam.  Złożyłem wczoraj dyspozycje przez stronę Heyah na przeniesienie numerów z Nju. Nie odpinałem numerów w duecie. Najpierw przenosiłem numer główny potem dodatkowy . Czy dobrze to zrobiłem? Bo przy dodatkowym numerze mam teraz wykrzyknik w aplikacji Heyah?

 

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci (2021-04-02 14:32)

Hej :) Osobno można zlecić przeniesienie numerów, nie trzeba w parze. Zadzwoń do Heyah, bo to oni mają jakiś problem. Pozdrawiam :)

 

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci (2022-02-20 18:23)

Trzeba było przenieść najpierw dodatkowy a później główny. W momencie przeniesienia głównego dodatkowy przestał istnieć i już nie było co przenieść.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~byłypracownik

 

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci (2022-02-20 20:23)

to jest odpowiedź na post:

Trzeba było przenieść najpierw dodatkowy a później główny. W momencie przeniesienia głównego dodatkowy przestał istnieć i już nie było co przenieść.

</div><div>
</div><div>Nic nie przestało istnieć.</div><div>Sam wątek jest sprzed roku i powinien być zamknięty... Tylko to forum jest obecnie niczyje i nikt nad nim nie panuje... Niestety.</div><div>Ale ma to wpływ na opinię o operatorze. Raczej nie pozytywną!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1645385022163

 

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci (2022-03-01 20:33)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Nic nie przestało istnieć.</div><div>Sam wątek jest sprzed roku i powinien być zamknięty... Tylko to forum jest obecnie niczyje i nikt nad nim nie panuje... Niestety.</div><div>Ale ma to wpływ na opinię o operatorze. Raczej nie pozytywną!
</div><div>

</div><div>
</div><div>Sporo w tym prawdy... Niestety
</div>

~gość1646162566726

 

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci (2022-03-03 23:28)

to jest odpowiedź na post:

Trzeba było przenieść najpierw dodatkowy a później główny. W momencie przeniesienia głównego dodatkowy przestał istnieć i już nie było co przenieść.




Nie jest tak. Zgodnie z regulaminem, dodatkowy pozostaje na koncie w momencie przeniesienia głównego i ma opłaty zgodnie z cennikiem, co może generować bardzo wysoki rachunek. W przypadku przeniesienia numeru głównego, by uniknąć wysokich opłat trzeba przenieść też numer dodatkowy albo zmigrowac go w nju na kartę i zawrzeć nową umowę, z usługą obniżająca koszty połączeń. Pozdrawiam. 

[edytowane przez pilotka o 23:30 w dniu 2022-03-03]

odpowiedź

Przeniesienie duetu z Nju do innej sieci | natanek (02.04.2021, 09:02)

Witam.  Złożyłem wczoraj dyspozycje przez stronę Heyah na przeniesienie numerów z Nju. Nie odpinałem numerów w duecie. Najpierw przenosiłem numer główny potem dodatkowy . Czy dobrze to zrobiłem? Bo przy dodatkowym numerze mam teraz wykrzyknik w aplikacji Heyah?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników