forumnju z rachunkiemofertajak wypowiedziec umowe na numer tymczasowy

jak wypowiedziec umowe na numer tymczasowy

 

jak wypowiedziec umowe na numer tymczasowy (2019-02-07 00:34)

Niestety nie doczytałam i chciałam przenieść od innego operatora numer do oferty nju dodatkowy, który nie jest zarejestrowany na mnie i dostałam odmowę i mail:
"nie możemy ponowić  przeniesienia numeru ............ na inne dane niż podpisane dokumenty i umowa.
Prosimy, przepisz numer u obecnego operatora na dane, które podałeś w zleceniu i napisz  do nas po zmianie danych.
 
Natomiast jeżeli numer ma być przeniesiony przez inną osobę, musi ona złożyć nowe zamówienie na stronie nju mobile. Wyślemy nowe dokumenty i nową umowę/ kartę sim.
Pierwsza przesłana umowa na nr tymczasowy nadal będzie obowiązywała, o ile nie wypowiesz jej zgodnie z regulaminem, ale nie będzie związana z nowym zleceniem przeniesienia."


Moje pytanie jest następujące - jak wypowiedzieć umowę na numer tymczasowy?


Pozdrawiam

~els711

 

jak wypowiedziec umowe na numer tymczasowy (2019-02-07 07:02)

Hej :) Są dwa rozwiązania, możesz przerejestrować numer na Ciebie i ponowić wniosek o przeniesienie numeru wysyłając maila na przechodzedo@njumobile.pl albo złożyć rezygnację pisemnie na adres Nju mobile ul. Jagiellońska 34 96-100 Skierniewice lub telefonicznie dzwoniąc na bezpłatną infolinię rezygnacyjną: 800 280 500. Obowiązuje jeden pełny okres rozliczeniowy wypowiedzenia po zarejestrowaniu rezygnacji. Jeżeli nie minęły 14 dni od podpisania umowy możesz od niej odstąpić. Odstąpić można tylko pisemnie, wysyłając pismo na powyższy adres z dopiskiem ODSTĄPIENIE. Pozdrawiam :)


odpowiedź

jak wypowiedziec umowe na numer tymczasowy | ~els711 (07.02.2019, 00:34)

Niestety nie doczytałam i chciałam przenieść od innego operatora numer do oferty nju dodatkowy, który nie jest zarejestrowany na mnie i dostałam odmowę i mail:
"nie możemy ponowić  przeniesienia numeru ............ na inne dane niż podpisane dokumenty i umowa.
Prosimy, przepisz numer u obecnego operatora na dane, które podałeś w zleceniu i napisz  do nas po zmianie danych.
 
Natomiast jeżeli numer ma być przeniesiony przez inną osobę, musi ona złożyć nowe zamówienie na stronie nju mobile. Wyślemy nowe dokumenty i nową umowę/ kartę sim.
Pierwsza przesłana umowa na nr tymczasowy nadal będzie obowiązywała, o ile nie wypowiesz jej zgodnie z regulaminem, ale nie będzie związana z nowym zleceniem przeniesienia."


Moje pytanie jest następujące - jak wypowiedzieć umowę na numer tymczasowy?


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników