forumnju z rachunkiemofertainternet dodatkowy

internet dodatkowy

 

internet dodatkowy (2021-03-11 10:38)

<strong>Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29zł" i nju dodatkowy dodatkowo usługa im dłużej tym lepiej.  Czy poniższe obliczenia i mój tok rozumowania jest poprawny?
</strong>

<strong>57 zł</strong> zł za 3 numery:
<strong>29 zł</strong> (nju na abonament + bez limitu 29 zł) + <strong>9 zł</strong> (nju dodatkowy) + <strong>19 zł</strong> (nju internet dodatkowy) = <strong>57 zł</strong> Internet na trzech numerach do wykorzystania to <strong>50 GB</strong>:
<strong>30GB</strong> (nju na abonament + bez limitu 29 zł z uwzględnieniem usługi im dłużej tym lepiej) + <strong>20GB</strong> (nju internet dodatkowy) = <strong>50 GB</strong>
<strong>
</strong>
<strong>Pytanie jak pakiem 50 GB będzie "zużywany" w jakiej kolejności z jakim podziałem itp. Z góry dziękuję za odpowiedź</strong>

~sledziu

 

internet dodatkowy (2021-03-11 22:35)

Hej :) A dlaczego za nju internet dodatkowy jest tylko 20 GB skoro staż w sieci jest powyżej 24 pełnych okresów rozliczeniowych, ponieważ jest 30 GB na głównym? Chyba, że dopiero podpisałes umowę. Od pierwszego pełnego okresu po podpisaniu umowy powinno być dodatkowo 60 GB, czyli łącznie 90.  Nju internet dodatkowy może od razu wykorzystać i to całe 90 GB, a pozostałe numery dopiero po osiągnięciu limitu 29 zł na połączenia, SMS-y, MMS-y i internet. Możesz też ustalić podział dla każdego z numerów włączając usługę Podziel GB. Pozdrawiam :) 

 

internet dodatkowy (2021-03-13 10:56)

a jak mam "bez limitu 39" i drugi za 9, oraz nju internetowy+ im dłużej tym lepiej i wyliczyli mi 74GB?

 

internet dodatkowy (2021-03-13 12:39)

Hej :) To zależy: jaki masz staż w sieci, czy na pewno masz usługę Bez limitu 39 zł czy Jeden na wszystko, czy to nju internetowy jak napisałeś czy może jednak nju internet dodatkowy i w końcu od tego kiedy podpisałes umowę na kartę tylko do internetu. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 12:40 w dniu 2021-03-13]

odpowiedź

internet dodatkowy | ~sledziu (11.03.2021, 10:38)

<strong>Mam nju na abonament z włączoną usługą "bez limitu 29zł" i nju dodatkowy dodatkowo usługa im dłużej tym lepiej.  Czy poniższe obliczenia i mój tok rozumowania jest poprawny?
</strong>

<strong>57 zł</strong> zł za 3 numery:
<strong>29 zł</strong> (nju na abonament + bez limitu 29 zł) + <strong>9 zł</strong> (nju dodatkowy) + <strong>19 zł</strong> (nju internet dodatkowy) = <strong>57 zł</strong> Internet na trzech numerach do wykorzystania to <strong>50 GB</strong>:
<strong>30GB</strong> (nju na abonament + bez limitu 29 zł z uwzględnieniem usługi im dłużej tym lepiej) + <strong>20GB</strong> (nju internet dodatkowy) = <strong>50 GB</strong>
<strong>
</strong>
<strong>Pytanie jak pakiem 50 GB będzie "zużywany" w jakiej kolejności z jakim podziałem itp. Z góry dziękuję za odpowiedź</strong>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 2 zalogowanych użytkowników