forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru w czasie trwania innej umowy.

Przeniesienie numeru w czasie trwania innej umowy.

 

Przeniesienie numeru w czasie trwania innej umowy. (2017-04-20 09:00)

Czy mogę przenieść numer do NJU mimo tego że umowa u innego operatora kończy się dopiero za rok?
Oczywiście mam zamiar regulować na bieżąco tamte zobowiązania.

~mariuszek

 

Przeniesienie numeru w czasie trwania innej umowy. (2017-04-20 15:54)

Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.

Masz do wyboru 2 opcje:
1. Numer działa u starego operatora do czasu, aż skończy się Twój cyrograf i dopiero za rok Twój numer przejdzie do Nju.
2. Przenosisz numer do Nju już teraz co wiąże się z zerwaniem umowy u starego operatora i naliczeniem przez niego kary umownej.

Nie ma takiej opcji, że przenosisz numer do nowej sieci już teraz, a u starego płacisz po staremu jakby nic się nie zmieniło. Tak to nie działa.
Popytaj u starego operatora jaka będzie kara umowna za przedterminowe zerwanie umowy to będziesz wiedział na przyszłość co Ci grozi.
Ale i tak dobrze, że najpierw pytasz, a dopiero potem masz w planie to realizować.

Przy ewentualnym składaniu wniosku o przeniesienie numeru do nowego operatora wybierz wariant rozwiązania umowy w stylu "na koniec okresu promocyjnego u dotychczasowego operatora" - wtedy nie ma ryzyka, że zapłacisz karę umowną, bo faktyczne przeniesienie numeru nastąpi po zakończeniu cyrografu.

odpowiedź

Przeniesienie numeru w czasie trwania innej umowy. | ~mariuszek (20.04.2017, 09:00)

Czy mogę przenieść numer do NJU mimo tego że umowa u innego operatora kończy się dopiero za rok?
Oczywiście mam zamiar regulować na bieżąco tamte zobowiązania.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

71 gości i 0 zalogowanych użytkowników