forumnju na kartęofertaRozłączenie sieci komórkowej

Rozłączenie sieci komórkowej

 

Rozłączenie sieci komórkowej (2021-01-02 01:32)

Mam opłacane wszystkie faktury bez opóźnień, a mimo to moja karta SIM choć rozpoznawana przez telefon, przestała działać - brak roamingu i rozpoznania numeru tel. Nic się nie działo z telefonem - nie zalałam go niczym, karty nawet nie wyciągałam. Najdziwniejsze jest to, że dwa lata temu stało się praktycznie to samo - karta bez powodu przestała działać. Wtedy zamówiłam nową kartę SIM. Jednak to znaczy, że po prostu co dwa lata karta się jakoś dezaktywuje? 

 

Rozłączenie sieci komórkowej (2021-01-02 22:32)

Sporo osób zapomina o podstawowych czynnościach które powinno się wykonać używając telefon . Wyczyścić go co jakiś czas ze śmieci nagromadzone przez jakiś czas użytkowania , oraz podstawa dla kazdego urządzenie . Poprostu telefon zrestartować.  U mnie karta sim działa 6 lat i nic się nie dezaktywuje . Pozdrawiam

~gość1609621918209

 

Rozłączenie sieci komórkowej (2021-01-07 15:01)

Hej :) Może warto jednak wyjąć kartę i przełożyć do innego aparatu, by sprawdzić czy problem nie tkwi czasem po stronie urządzenia. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Rozłączenie sieci komórkowej | daria11111 (02.01.2021, 01:32)

Mam opłacane wszystkie faktury bez opóźnień, a mimo to moja karta SIM choć rozpoznawana przez telefon, przestała działać - brak roamingu i rozpoznania numeru tel. Nic się nie działo z telefonem - nie zalałam go niczym, karty nawet nie wyciągałam. Najdziwniejsze jest to, że dwa lata temu stało się praktycznie to samo - karta bez powodu przestała działać. Wtedy zamówiłam nową kartę SIM. Jednak to znaczy, że po prostu co dwa lata karta się jakoś dezaktywuje? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

8 gości i 0 zalogowanych użytkowników