forumnju na kartęofertaRozłączenie sieci komórkowej

Rozłączenie sieci komórkowej

 

Rozłączenie sieci komórkowej (2021-01-02 01:32)

Mam opłacane wszystkie faktury bez opóźnień, a mimo to moja karta SIM choć rozpoznawana przez telefon, przestała działać - brak roamingu i rozpoznania numeru tel. Nic się nie działo z telefonem - nie zalałam go niczym, karty nawet nie wyciągałam. Najdziwniejsze jest to, że dwa lata temu stało się praktycznie to samo - karta bez powodu przestała działać. Wtedy zamówiłam nową kartę SIM. Jednak to znaczy, że po prostu co dwa lata karta się jakoś dezaktywuje? 

 

Rozłączenie sieci komórkowej (2021-01-02 22:32)

Sporo osób zapomina o podstawowych czynnościach które powinno się wykonać używając telefon . Wyczyścić go co jakiś czas ze śmieci nagromadzone przez jakiś czas użytkowania , oraz podstawa dla kazdego urządzenie . Poprostu telefon zrestartować.  U mnie karta sim działa 6 lat i nic się nie dezaktywuje . Pozdrawiam

~gość1609621918209

 

Rozłączenie sieci komórkowej (2021-01-07 15:01)

Hej :) Może warto jednak wyjąć kartę i przełożyć do innego aparatu, by sprawdzić czy problem nie tkwi czasem po stronie urządzenia. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Rozłączenie sieci komórkowej | ~gość1609621918209 (02.01.2021, 22:32)

Sporo osób zapomina o podstawowych czynnościach które powinno się wykonać używając telefon . Wyczyścić go co jakiś czas ze śmieci nagromadzone przez jakiś czas użytkowania , oraz podstawa dla kazdego urządzenie . Poprostu telefon zrestartować.  U mnie karta sim działa 6 lat i nic się nie dezaktywuje . Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników