Podziel gigabajty

 

Podziel gigabajty (2020-12-29 10:22)

Witam, mam pytanie na jakiej zasadzie działa usługa ,,podziel gigabajty,,

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2020-12-30 23:38)

Kliknij WŁĄCZ USŁUGĘ, a przeczytasz:
"Dzięki usłudze możesz podzielić swoje GB pomiędzy numer główny, numer dodatkowy (nju dodatkowy) i numer internet dodatkowy (jeśli go posiadasz).Standardowo wszystkie numery korzystają łącznie z jednego wspólnego pakietu GB. Jeśli chcesz przyporządkować określową liczbę GB do poszczególnych numerów aktywuj usługę "podziel gigabajty".

Przykładowo, jeśli posiadasz dwa numery i wspólny pakiet 20GB, możesz go podzielić pomiędzy dwa numery w dowolnej konfiguracji: 15GB numer główny i 5GB numer dodatkowy lub 2GB numer główny i 18GB numer dodatkowy lub jakielkowliek innej konfiguracji z dokładnością do 1GB."

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-01-08 20:55)

Co w takim razie z internetem w EU? Zrobiłem podział pół na pół i w nowym okresie rozliczeniowym na numerze głównym pokazuje <strong >3.39 GB z 3.39 GB, a na numerze dodatkowym 0</strong><strong > GB z 3.39 GB.</strong>
<strong >Trochę to słabe, przy aktywacji nie ma żadnej informacji że pakiet EU nie jest dzielony. Jeszcze słabsze że nie ma żadnych pytań i odpowiedzi na ten temat, więc trzeba się domyślać, a usługa jest już dłuższy czas.</strong>
<strong >Najsłabsze jednak to, że jeśli mi odebrało (wg. opisu, bo nie mam teraz jak sprawdzić) pakiet EU na numerze dodatkowym, nie mogę tego zmienić! Bo zmiana skutkuje z nowym okresem rozliczeniowym, czyli za miesiąc</strong>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-01-08 20:56)

<div align="left"><div align="left"><div align="left"><div align="left"><div align="left">Co w takim razie z internetem w EU? Zrobiłem podział pół na pół i w nowym okresie rozliczeniowym na numerze głównym pokazuje 3.39 GB z 3.39 GB, a na numerze dodatkowym 0 GB z 3.39 GB.<div align="left">Trochę to słabe, przy aktywacji nie ma żadnej informacji że pakiet EU nie jest dzielony. Jeszcze słabsze że nie ma żadnych pytań i odpowiedzi na ten temat, więc trzeba się domyślać, a usługa jest już dłuższy czas.<div align="left">Najsłabsze jednak to, że jeśli mi odebrało (wg. opisu, bo nie mam teraz jak sprawdzić) pakiet EU na numerze dodatkowym, nie mogę tego zmienić! Bo zmiana skutkuje z nowym okresem rozliczeniowym, czyli za miesiąc<div align="left">
<div align="left">przepraszam za 2 posty i za takie formatowanie. Próbowałem z komórki, nie można usunąć formatowania. Przełączyłem na komputer na inną przeglądarkę, przy edycji dodało drugi post zamiast zedytować... formatowania też nie można usunąć

[edytowane przez gość1610135749413 o 21:12 w dniu 2021-01-08]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-01-08 21:14)

Hej :) W regulaminie usługi Podziel Gigabajty, który jest zamieszczony na stronie i tam warto szukać odpowiedzi w pierwszej kolejności jest informacja, że tylko pakiet do wykorzystania w kraju można podzielić. Jeżeli coś jest niezrozumiałe warto sprawdzić w regulaminie, ewentualnie skontaktować się z BOK. Oferta jest tak skonstruowana, że pakiet do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) jest przydzielany na numer główny i to się nie zmieniło. Numer dodatkowy może korzystać nadal z tego pakietu - 3.39 GB, który jest na numerze głównym. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-08-28 17:30)

Czy ta usługa dzielenia jest płatna? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-08-28 19:28)

Hej :) Usługa jest bezpłatna. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2022-05-30 07:51)

Wchodzę tam z poziomu usługi i widzę pustą stronę. Potrzebuję zmienić ustawienia dzielenia, żeby numer dodatkowy miał więcej GB, bo swoje pierwotnie przydzielone już zużył.

~guit1

 

Podziel gigabajty (2022-06-05 11:17)

Wchodzę tam z poziomu usługi i widzę pustą stronę. Potrzebuję zmienić ustawienia dzielenia, żeby numer dodatkowy miał więcej GB, bo swoje pierwotnie przydzielone już zużył.


Potwierdzam, mam dokładnie to samo. Sprawdzone wszystkie przeglądarki. Ewidentny błąd systemu i do tej pory nie naprawiony. Słabo :(

 

Podziel gigabajty (2022-06-08 08:23)

A może ktoś wie jak tę usługę wyłączyć, albo edytować?
Bo jakoś tak właściwy ekran nie chce się pokazać... 

~ender

odpowiedź

Podziel gigabajty | skoczlok (29.12.2020, 10:22)

Witam, mam pytanie na jakiej zasadzie działa usługa ,,podziel gigabajty,,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników