forumnju z rachunkiemofertanieefektywne próby przeniesienia telefonu

nieefektywne próby przeniesienia telefonu

 

nieefektywne próby przeniesienia telefonu (2014-01-26 22:33)

Witam, 


Przechodząc z Heyah do nju chciałam przenieść swój dotychczasowy numer. Oczywiście złożyłam wniosek, ale musiałam się zarejestrować się u dotychczasowego operatora. Gdy to zrobiłam, zleciłam ponowne przeniesienie numeru, ale dostałam maila, że muszę złożyć wniosek. Niestety nie poinformowano mnie w jaki sposób. Czy ktoś wie?????? Mam dosyć pisania maili przez ostatnie parę miesięcy i noszenia dwóch telefonów. Jestem bliska już zrezygnowania z nju i powrotu do heyah....


Będę wdzięczna za podpowiedzi. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tera

 

nieefektywne próby przeniesienia telefonu (2014-01-26 23:09)

 

nieefektywne próby przeniesienia telefonu (2014-01-27 10:22)

to jest odpowiedź na post:

przeniesienie do nju




Ten link nic mi nie daje. Ja nie chcę przenieść numeru i podpisać kolejną umowę. Chcę, aby mój tymczasowy numer w nju zastąpiono tym z heyah.


Proszę o odpowiedź kogoś, kto naprawdę wie, jak to zrobić.





~tera

 

nieefektywne próby przeniesienia telefonu (2014-02-15 16:07)

nju powinno wysłać ci dokumenty do podpisania za pośrednictwem maila, potem drukujesz podpisujesz, skanujesz i odsyłasz 

 

nieefektywne próby przeniesienia telefonu (2014-07-13 11:39)

Normalnie....w/g regulaminu.

odpowiedź

nieefektywne próby przeniesienia telefonu | ~tera (26.01.2014, 22:33)

Witam, 


Przechodząc z Heyah do nju chciałam przenieść swój dotychczasowy numer. Oczywiście złożyłam wniosek, ale musiałam się zarejestrować się u dotychczasowego operatora. Gdy to zrobiłam, zleciłam ponowne przeniesienie numeru, ale dostałam maila, że muszę złożyć wniosek. Niestety nie poinformowano mnie w jaki sposób. Czy ktoś wie?????? Mam dosyć pisania maili przez ostatnie parę miesięcy i noszenia dwóch telefonów. Jestem bliska już zrezygnowania z nju i powrotu do heyah....


Będę wdzięczna za podpowiedzi. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników