forumnju z rachunkiemusługiDługi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM

 

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM (2014-01-22 14:03)

Ostatnio został skradziony mój telefon, więc wysłałam zlecenie o wysłanie nowej karty SIM. Czekam bardzo długo, a status mego zlecenia nadal widnieje jako "nowy". Zastanawiam się nad przejściem do sieci Play. Mam nadzieję że coś z tym zrobicie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM (2014-05-12 17:58)

Jak  sprawdzić stautus takiego zlecenia?

 

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM (2014-05-28 21:51)

Ja rowniez chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na ten temat... Wyslalam zlecenie o nowa sim a tu nic... jak sprawdzic status i ile to trwa??

 

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM (2014-06-01 02:07)

Ja rowniez chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na ten temat... Wyslalam zlecenie o nowa sim a tu nic... jak sprawdzic status i ile to trwa??

 

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM (2014-06-09 09:32)

Obsługa klienta w nju mobile jest beznadziejna - zero informacji, wyjątkowo długi czas oczekiwania na zwykłą wymianę karty, na infolinii nikt nic nie wie. Odradzam wszystkim. Jeżeli narzekaliście na orange, to nju mobile jest 2 razy gorsze.

odpowiedź

Długi czas oczekiwania na wysłanie nowej karty SIM | beatakania (22.01.2014, 14:03)

Ostatnio został skradziony mój telefon, więc wysłałam zlecenie o wysłanie nowej karty SIM. Czekam bardzo długo, a status mego zlecenia nadal widnieje jako "nowy". Zastanawiam się nad przejściem do sieci Play. Mam nadzieję że coś z tym zrobicie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników