forumnju z rachunkiemusługiProblemy z połączeniami i smsami

Problemy z połączeniami i smsami

 

Problemy z połączeniami i smsami (2013-09-05 09:18)

Witam. Ponad miesiąc temu przeniosłem sie z orange free na karte do nju mobile z rachunkiem.

Praktycznie od poczatku korzystania z nju mam problemy z wykonywaniem polaczen oraz wysyłaniem smsów.

Otoż, mimo że zasieg mam pełny to czasami nie mogę zadzwonić, za kazdym razem gdy wybieram numer telefon ( HTC ONE X ) automatycznie kończy polaczenie. Czasami musze probowac po kilkadziesiat razy a czasami zadzwoni za 2-3 razem.

Podobnie jest z smsami, po prostu nie moge ich wysłac i musze probowac wysyłać je ponownie az do skutku.

Zaczyna byc to bardzo drażniące, co może być tego powodem?

Licze na skuteczna pomoc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ziomekstg

 

Problemy z połączeniami i smsami (2013-10-11 17:06)

witam. ja również mam ten sam problem wyżej opisany. Proszę o pomoc!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marcin32191

 

Problemy z połączeniami i smsami (2013-11-12 14:06)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Ponad miesiąc temu przeniosłem sie z orange free na karte do nju mobile z rachunkiem.

Praktycznie od poczatku korzystania z nju mam problemy z wykonywaniem polaczen oraz wysyłaniem smsów.

Otoż, mimo że zasieg mam pełny to czasami nie mogę zadzwonić, za kazdym razem gdy wybieram numer telefon ( HTC ONE X ) automatycznie kończy polaczenie. Czasami musze probowac po kilkadziesiat razy a czasami zadzwoni za 2-3 razem.

Podobnie jest z smsami, po prostu nie moge ich wysłac i musze probowac wysyłać je ponownie az do skutku.

Zaczyna byc to bardzo drażniące, co może być tego powodem?

Licze na skuteczna pomoc.

~gość1384261592527

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wiero1

odpowiedź

Problemy z połączeniami i smsami | ~ziomekstg (05.09.2013, 09:18)

Witam. Ponad miesiąc temu przeniosłem sie z orange free na karte do nju mobile z rachunkiem.

Praktycznie od poczatku korzystania z nju mam problemy z wykonywaniem polaczen oraz wysyłaniem smsów.

Otoż, mimo że zasieg mam pełny to czasami nie mogę zadzwonić, za kazdym razem gdy wybieram numer telefon ( HTC ONE X ) automatycznie kończy polaczenie. Czasami musze probowac po kilkadziesiat razy a czasami zadzwoni za 2-3 razem.

Podobnie jest z smsami, po prostu nie moge ich wysłac i musze probowac wysyłać je ponownie az do skutku.

Zaczyna byc to bardzo drażniące, co może być tego powodem?

Licze na skuteczna pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników