forumnju z rachunkiemofertaoferta 19 do komorkowych nie dziala

oferta 19 do komorkowych nie dziala

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 08:48)

Witam mam problem jestem w nju buzz wysyłam smsa AKTpod nr 80113 i dostaje sms ze numer jest niedostępny? Co robię nie tak...doradźcie bo od jutra mam nowy kres rozliczeniowy a chciałabym to uaktywnić...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 09:10)

Mam ten sam problem. POMOCY.

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 09:55)

Zadzwoniłam pod 690 610 610 i Pan włączył usługę ...tyle ze minus połączenie 5 zł kosztuje ech

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gamoń

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 20:24)

Ten sam post znajduje sie w wątku "usługi" 

NAjbardziej skuteczną metodą jest zadzwonienie do BOK. Tańszym wyjściem nież płacenie 5 zł za połączenie z nju jest zadzwonienie do konsultanta z numeru w innej sieci - wtedy za połączenie naliczana jest opłata jak za zwykłe połączenie w taryfie operatora. 

Z powodzeniem można usługe aktywować również zgłaszając chęć uruchomienia jej przez formularz dostępny na stronie w zakładce "pomoc techniczna".

Najmniej skutecznym sposobem jest faktycznie wysłanie smsa - czyli ten proponowany na stronie. Wszytsko jednak wskazuje że to kłopoty tymczasowe.

Powodzenia ;)

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-24 16:44)

Zadzwonienie do BOK - jest bez sensu - przecież włączenie usługi ma być darmowe! Tym się przecież chwalą, pytałem konsultanta na CZACIE - również polecił mi zadzwonić do BOK-u. Nie dzwońcie, nie dajmy się robić w konia, skoro napisali, że to usługa bezpłatna niech się z tego wywiążą i poprawią tak aby możliwe było aktywowanie smsem!

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-24 17:00)

To prawda też otrzymuję taki komunikat. Uważam, że to słabe kazać dzwonic na infolinię skoro usługa jest darmowa. 

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-24 18:36)

NAjbardziej skuteczną metodą jest zadzwonienie do BOK. Tańszym wyjściem niż płacenie 5 zł za połączenie z nju jest zadzwonienie do konsultanta z numeru w innej sieci - wtedy za połączenie naliczana jest opłata jak za zwykłe połączenie w taryfie operatora.

odpowiedź

oferta 19 do komorkowych nie dziala | agi (22.01.2014, 08:48)

Witam mam problem jestem w nju buzz wysyłam smsa AKTpod nr 80113 i dostaje sms ze numer jest niedostępny? Co robię nie tak...doradźcie bo od jutra mam nowy kres rozliczeniowy a chciałabym to uaktywnić...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników