forumnju z rachunkiemofertaoferta 19 do komorkowych nie dziala

oferta 19 do komorkowych nie dziala

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 08:48)

Witam mam problem jestem w nju buzz wysyłam smsa AKTpod nr 80113 i dostaje sms ze numer jest niedostępny? Co robię nie tak...doradźcie bo od jutra mam nowy kres rozliczeniowy a chciałabym to uaktywnić...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 09:10)

Mam ten sam problem. POMOCY.

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 09:55)

Zadzwoniłam pod 690 610 610 i Pan włączył usługę ...tyle ze minus połączenie 5 zł kosztuje ech

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gamoń

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-22 20:24)

Ten sam post znajduje sie w wątku "usługi" 

NAjbardziej skuteczną metodą jest zadzwonienie do BOK. Tańszym wyjściem nież płacenie 5 zł za połączenie z nju jest zadzwonienie do konsultanta z numeru w innej sieci - wtedy za połączenie naliczana jest opłata jak za zwykłe połączenie w taryfie operatora. 

Z powodzeniem można usługe aktywować również zgłaszając chęć uruchomienia jej przez formularz dostępny na stronie w zakładce "pomoc techniczna".

Najmniej skutecznym sposobem jest faktycznie wysłanie smsa - czyli ten proponowany na stronie. Wszytsko jednak wskazuje że to kłopoty tymczasowe.

Powodzenia ;)

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-24 16:44)

Zadzwonienie do BOK - jest bez sensu - przecież włączenie usługi ma być darmowe! Tym się przecież chwalą, pytałem konsultanta na CZACIE - również polecił mi zadzwonić do BOK-u. Nie dzwońcie, nie dajmy się robić w konia, skoro napisali, że to usługa bezpłatna niech się z tego wywiążą i poprawią tak aby możliwe było aktywowanie smsem!

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-24 17:00)

To prawda też otrzymuję taki komunikat. Uważam, że to słabe kazać dzwonic na infolinię skoro usługa jest darmowa. 

 

oferta 19 do komorkowych nie dziala (2014-01-24 18:36)

NAjbardziej skuteczną metodą jest zadzwonienie do BOK. Tańszym wyjściem niż płacenie 5 zł za połączenie z nju jest zadzwonienie do konsultanta z numeru w innej sieci - wtedy za połączenie naliczana jest opłata jak za zwykłe połączenie w taryfie operatora.

odpowiedź

oferta 19 do komorkowych nie dziala | daga (24.01.2014, 17:00)

To prawda też otrzymuję taki komunikat. Uważam, że to słabe kazać dzwonic na infolinię skoro usługa jest darmowa. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies