profil na forum

nick
ika
średniozaawansowany

moje ostatnie

Problem z GPS

(2016-08-25 16:56 w wątku Problem z GPS)

Odrobinę pomogło zmienienie ustawień APN. GPS ma lepszy zasięg ale dalej szaleje z kierunkami.


Lte nie powinno mieć znaczenia bo na htc pięknie lapalo lte a GPS mimo tego swirowal. 


Zglosze do obsługi klienta i będę informować dalej.


Pozdrowienia dla Pani Trener ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

NJU mobile

(2016-08-23 16:17 w wątku NJU mobile)

Jak sądzę chodzi o ofertę ?nju internetowy?.
- nju oferuje internet LTE, wiec jeśli tylko masz urządzenie, które może z niego korzystać, odpowiednią kartę SIM oraz zasięg to powinien śmigać
- korzysta z tych samych co Orange więc (przynajmniej częściowo) również z nadajników T-mobile - na podstawie umowy zawartej pomiędzy tymi dwoma wspomnianymi operatorami.
- wszystkie umowy w nju mobile podpisywane są na czas nieokreślony. NA zrezygnowanie z umowy bez podania przyczyny masz 14 dni. Po tym czasie możesz zrezygnować z umowy w każdym momencie podając za przyczynę np. niedostateczna jakość usług. Okres wypowiedzenia to 30 dni.
- opłat aktywacyjnych w zasadzie w nju nie ma. Jedyną, którą powinieneś wziąć pod uwagę jest opłata 20 zł za otrzymywanie faktur w formie papierowej (efaktury są bezpłatne).


Polecam również zadanie powyższych pytań na fanpagu na facebooku - szybkość odpowiedzi na pytania na forum jest tam naprawdę zadziwiająca. Możesz tez skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.


Powodzenia ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy

(2016-08-23 15:30 w wątku Wypełnianie wniosków - Opłata 20zł za rachunek papierowy)

Dobre pytanie!


Najłatwiej będzie Ci jednak znaleźć na nie odpowiedź kontaktując się z konsultantem (np przez formularz kontaktowy w zakładce "moje konto"). Tutaj moderatorzy nigdy nie odnoszą się do problemów. 


Swoją drogą jak znajdziesz odpowiedz daj znać na forum. Przyda się dla potomnych ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

zaskoczony prezentem

(2016-08-23 15:20 w wątku zaskoczony prezentem)

A jakiż to? :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Internet LG Magna

(2016-08-23 15:03 w wątku Internet LG Magna)

Cześć, 
mam ten sam model. Początkowo, po bożemu, skonfigurowałam sieć zgodnie z opisem na stronie nju. Internet był jednak niestabilny i rzadko osiągał satysfakcjonujący zasięg. Któregoś pięknego dnia, pełna frustracji, postanowiłam skorzystać z opcji "przywróć ustawienia domyślne" (Ustawienia->Sieci->Więcej-> Sieci komórkowe->Punkty dostępowe). Od tego czasu działa jak złoto.

Dla pewności podaje specyfikacje:
Nazwa: Orange Internet
APN: internetipv6
Proxy: nie ustawiono
Port: nie ustawiono,
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
MMSC: Nie ustawiono
MMS Proxy: nie ustawiono
Port MMS nie ustawiono
MCC:260
MNC 03
Typ uwierzytelniania PAP
Typ APN default,dun,hipri,supl
protokól APN: IPv6
Protokół roamingu APN: IPv4


Powodzenia :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób