forumnju na kartęofertaPrzeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS

 

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS (2020-06-28 16:15)

Chce przenieść numer z orange na karte do nju na karte. Czy sposób poprzez wysłanie sms o treści NJU pod numer 601 dalej funkcjonuje? Czy po tym muszę wykonać jeszcze jakieś akcje czy wystarczy już aktywować usługę jaka mnie interesuje?

~yaro1

 

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS (2020-06-28 21:18)

Może zapytaj na czacie... 

 

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS (2020-06-29 00:13)

to jest odpowiedź na post:

Chce przenieść numer z orange na karte do nju na karte. Czy sposób poprzez wysłanie sms o treści NJU pod numer 601 dalej funkcjonuje? Czy po tym muszę wykonać jeszcze jakieś akcje czy wystarczy już aktywować usługę jaka mnie interesuje?

Tu masz regulamin co należy zrobić  ( www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-migracji-do-oferty-nju-na-karte.pdf  <a href="http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-migracji-do-oferty-nju-na-karte.pdf )Pozdrawiam ."> )
Pozdrawiam .

[edytowane przez keraj o 00:37 w dniu 2020-06-29]
 

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS (2020-06-29 13:57)

Hej :) Tak, SMS nadal działa, sam proces trwa maksymalnie do 24 godzin. Po przeniesieniu  warto uruchomić usługę, która obniży koszty połączeń. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS | ~yaro1 (28.06.2020, 16:15)

Chce przenieść numer z orange na karte do nju na karte. Czy sposób poprzez wysłanie sms o treści NJU pod numer 601 dalej funkcjonuje? Czy po tym muszę wykonać jeszcze jakieś akcje czy wystarczy już aktywować usługę jaka mnie interesuje?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników