forumnju z rachunkiemofertaNju dodatkowy - pytania

Nju dodatkowy - pytania

 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-20 14:11)

Mam pytanie dotyczące oferty numer dodatkowy w Nju. 
- Mam abonament Nju podstawowy z aktywnymi usługami "jeden na wszystko" i "im dłużej tym lepiej". Czy te benefity (np większy pakiet internetu niż w nju podstawowym) przejdą na numer dodatkowy?
-Czy można przenieść jako numer dodatkowy numer, który jest w abonamencie Orange (internet+telefon+tv Orange)? Czy trzeba najpierw rozwiązać umowę z Orange?


Dziękuję bardzo za pomoc!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-20 20:01)

Cześć :) Tak, numer dodatkowy korzysta z usług, które są na numerze głównym, więc wszystko przejdzie na numer dodatkowy.  Jednak proponowałabym zmianę usługi na Bez limitu 39 zł, gdzie w tej samej cenie otrzymasz większy pakiet danych. Może być numer przeniesiony z Orange, ale zarejestrowany na Twoje dane, jeżeli jesteś właścicielem numeru głównego. Nie składasz rezygnacji w Orange, bo numer będzie wyłączony, tylko składasz zamówienie w nju, który załatwia wszelkie formalności, Jeżeli to numer w abonamencie to zamówienie należy złożyć w ostatnim okresie rozliczeniowym, w którym kończy się umowa. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-22 18:32)

Witam Czy przechodząc na ofertę dla dwojga  internet jest na dwoje do podziału czy każdy ma swoje 20

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kasia2

 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-22 19:22)

Hej :) Internet jest do podziału, nie po równo tylko na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-23 05:41)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Internet jest do podziału, nie po równo tylko na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Pozdrawiam :)

Dziękuję serdecznie za pomoc.Wszystko jasne ??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kasia2

 

Nju dodatkowy - pytania (2020-07-09 22:11)

Dorzucę pytanie od siebie.


Mam abonament w njumobile i moja żona również ma abonament w njumobile.


Jak najłatwiej zrezygnować z abonamentu żony(bez sensu płacić dwa osobne rachunki) i przypisać jej numer do mnie jako numer dodatkowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-07-10 00:09)

Hej :) Trzeba zadzwonić do BOK pod numer *610 i zlecić przeniesienie numeru żony do oferty na kartę.  Po przeniesieniu, jeżeli numer żony jest zarejestrowany na Ciebie to składasz zamówienie przez stronę na przeniesienie numeru z karty na abonament jako nju dodatkowy. Jeżeli jest zarejestrowany na żonę to po przeniesieniu do oferty na kartę najpierw trzeba przerejestrować numer na Ciebie. W tym celu udajesz się wraz z żoną do salonu Orange. Trzeba zabrać dowody osobiste i kartę SIM. Po przerejestrowaniu składasz zamówienie przez stronę na migrację z karty na abonament jako nju dodatkowy. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2021-06-26 13:26)

Witam. Razem z mężem mamy ofertę Duet. Mój numer jest główny, a męża numer jest jako dodatkowy. Chcielibyśmy przenieść numer syna jako trzeci i stworzyć Trio. Obecnie płacę 19 zł plus 9 zł za męża. Czy syna mogę przenieść do Trio za dodatkowe 9 zł? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~anya

 

Nju dodatkowy - pytania (2021-06-30 15:35)

Nie możesz mieć 2 numerów dodatkowych po 9 zł każdy. jeśli masz jeden numer dodatkowy za 9 zł, trzeci możesz dołączyć za 19 zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1625060153653

odpowiedź

Nju dodatkowy - pytania | bayadere (20.06.2020, 14:11)

Mam pytanie dotyczące oferty numer dodatkowy w Nju. 
- Mam abonament Nju podstawowy z aktywnymi usługami "jeden na wszystko" i "im dłużej tym lepiej". Czy te benefity (np większy pakiet internetu niż w nju podstawowym) przejdą na numer dodatkowy?
-Czy można przenieść jako numer dodatkowy numer, który jest w abonamencie Orange (internet+telefon+tv Orange)? Czy trzeba najpierw rozwiązać umowę z Orange?


Dziękuję bardzo za pomoc!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników