forumnju z rachunkiemofertaNju dodatkowy - pytania

Nju dodatkowy - pytania

 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-20 14:11)

Mam pytanie dotyczące oferty numer dodatkowy w Nju. 
- Mam abonament Nju podstawowy z aktywnymi usługami "jeden na wszystko" i "im dłużej tym lepiej". Czy te benefity (np większy pakiet internetu niż w nju podstawowym) przejdą na numer dodatkowy?
-Czy można przenieść jako numer dodatkowy numer, który jest w abonamencie Orange (internet+telefon+tv Orange)? Czy trzeba najpierw rozwiązać umowę z Orange?


Dziękuję bardzo za pomoc!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-20 20:01)

Cześć :) Tak, numer dodatkowy korzysta z usług, które są na numerze głównym, więc wszystko przejdzie na numer dodatkowy.  Jednak proponowałabym zmianę usługi na Bez limitu 39 zł, gdzie w tej samej cenie otrzymasz większy pakiet danych. Może być numer przeniesiony z Orange, ale zarejestrowany na Twoje dane, jeżeli jesteś właścicielem numeru głównego. Nie składasz rezygnacji w Orange, bo numer będzie wyłączony, tylko składasz zamówienie w nju, który załatwia wszelkie formalności, Jeżeli to numer w abonamencie to zamówienie należy złożyć w ostatnim okresie rozliczeniowym, w którym kończy się umowa. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-22 18:32)

Witam Czy przechodząc na ofertę dla dwojga  internet jest na dwoje do podziału czy każdy ma swoje 20

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kasia2

 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-22 19:22)

Hej :) Internet jest do podziału, nie po równo tylko na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-06-23 05:41)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Internet jest do podziału, nie po równo tylko na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Pozdrawiam :)

Dziękuję serdecznie za pomoc.Wszystko jasne ??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kasia2

 

Nju dodatkowy - pytania (2020-07-09 22:11)

Dorzucę pytanie od siebie.


Mam abonament w njumobile i moja żona również ma abonament w njumobile.


Jak najłatwiej zrezygnować z abonamentu żony(bez sensu płacić dwa osobne rachunki) i przypisać jej numer do mnie jako numer dodatkowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2020-07-10 00:09)

Hej :) Trzeba zadzwonić do BOK pod numer *610 i zlecić przeniesienie numeru żony do oferty na kartę.  Po przeniesieniu, jeżeli numer żony jest zarejestrowany na Ciebie to składasz zamówienie przez stronę na przeniesienie numeru z karty na abonament jako nju dodatkowy. Jeżeli jest zarejestrowany na żonę to po przeniesieniu do oferty na kartę najpierw trzeba przerejestrować numer na Ciebie. W tym celu udajesz się wraz z żoną do salonu Orange. Trzeba zabrać dowody osobiste i kartę SIM. Po przerejestrowaniu składasz zamówienie przez stronę na migrację z karty na abonament jako nju dodatkowy. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju dodatkowy - pytania (2021-06-26 13:26)

Witam. Razem z mężem mamy ofertę Duet. Mój numer jest główny, a męża numer jest jako dodatkowy. Chcielibyśmy przenieść numer syna jako trzeci i stworzyć Trio. Obecnie płacę 19 zł plus 9 zł za męża. Czy syna mogę przenieść do Trio za dodatkowe 9 zł? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~anya

 

Nju dodatkowy - pytania (2021-06-30 15:35)

Nie możesz mieć 2 numerów dodatkowych po 9 zł każdy. jeśli masz jeden numer dodatkowy za 9 zł, trzeci możesz dołączyć za 19 zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1625060153653

odpowiedź

Nju dodatkowy - pytania | ~kasia2 (22.06.2020, 18:32)

Witam Czy przechodząc na ofertę dla dwojga  internet jest na dwoje do podziału czy każdy ma swoje 20
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników