forumnju z rachunkiemofertaWysyłanie MMS i nie tylko

Wysyłanie MMS i nie tylko

 

Wysyłanie MMS i nie tylko (2020-06-28 20:45)

Witam jestem od nie dawna w nju. Przeszedłem z Orange także teoretycznie nic nie powinno się zmienić, a jednak są pewne kwestie... Nie działa mi Volte i WiFi Calling w moim S7, wcześniej było ok. Zauważyłem że mmsy idą tylko po uruchomieniu transmisji danych, Orange nie musiałem tego robić bo samo szło. Da się to zmienić, jak jest lub było u was na początku? Pozdrawiam :) 

 

Wysyłanie MMS i nie tylko (2020-06-28 20:57)

Skonfigurowałes telefon (np. MMS) ?

 

Wysyłanie MMS i nie tylko (2020-06-28 21:17)

to jest odpowiedź na post:

Skonfigurowałes telefon (np. MMS) ?


Jest możliwość zrobienia automatycznej konfiguracji czy tylko to wpisywanie szczegółowe...? 

 

Wysyłanie MMS i nie tylko (2020-06-29 00:20)

to jest odpowiedź na post:

Witam jestem od nie dawna w nju. Przeszedłem z Orange także teoretycznie nic nie powinno się zmienić, a jednak są pewne kwestie... Nie działa mi Volte i WiFi Calling w moim S7, wcześniej było ok. Zauważyłem że mmsy idą tylko po uruchomieniu transmisji danych, Orange nie musiałem tego robić bo samo szło. Da się to zmienić, jak jest lub było u was na początku? Pozdrawiam :) 

Zajrzyj do działu  Obsługa / Pomoc techniczna . Tam masz rozwiązanie dla siebie .
Pozdrawiam

 

Wysyłanie MMS i nie tylko (2020-06-29 16:54)

"Włączyliśmy obsługę VoLTE i WiFi Calling na Państwa numerze." Obsługa klienta nju mi rozwiązała problemy, jest już po staremu :)

odpowiedź

Wysyłanie MMS i nie tylko | arti101 (28.06.2020, 20:45)

Witam jestem od nie dawna w nju. Przeszedłem z Orange także teoretycznie nic nie powinno się zmienić, a jednak są pewne kwestie... Nie działa mi Volte i WiFi Calling w moim S7, wcześniej było ok. Zauważyłem że mmsy idą tylko po uruchomieniu transmisji danych, Orange nie musiałem tego robić bo samo szło. Da się to zmienić, jak jest lub było u was na początku? Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników