ViLTE w Orange

 

ViLTE w Orange (2023-08-09 16:09)

<div><strong>Orange Polska uruchomił dla swoich klientów technologię ViLTE. To rozszerzenie VoLTE, które umożliwia prowadzenie rozmów wideo z wykorzystaniem sieci komórkowych 4G/LTE. Usługa nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, a jej używanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.</strong></div><div><strong>
</strong></div><div><strong>A nju to przecież Orange...
</strong></div>

~gość1691590184169

 

ViLTE w Orange (2023-08-10 10:17)

W pierwszej kolejności mogliby ogarnąć VoLTE, które nie działa na wielu urządzeniach, że o roamingu nie wspomnę, bo tam to teraz właściwie tylko 2G. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~skipper

 

ViLTE w Orange (2023-08-10 12:03)

Pytanie o oficjalną i planową datę uruchomienia ViLTE dla abonamentów marki nju mobile. Mamy daty?

~piotras1

 

ViLTE w Orange (2023-08-10 12:54)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie o oficjalną i planową datę uruchomienia ViLTE dla abonamentów marki nju mobile. Mamy daty?

Podejrzewam że nie prędko .Poza tym  , jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z komunikatorów, prowadzimy rozmowy wideo za ich pomocą, więc dlaczego mielibyśmy z tego rezygnować? Komunikator daje nam też ten komfort, że możemy z niego korzystać nie tylko na smartfonie, ale też na laptopie, komputerze stacjonarnym czy tablecie. Jest o wiele bardziej uniwersalny.

~gość1691664892989

 

ViLTE w Orange (2023-08-10 21:28)

to jest odpowiedź na post:

W pierwszej kolejności mogliby ogarnąć VoLTE, które nie działa na wielu urządzeniach, że o roamingu nie wspomnę, bo tam to teraz właściwie tylko 2G. 

</div><div>
</div><div>Dokładnie tak.</div><div>
</div><div>Ojej. Zaraz jakiś *** do moderatora zgłosi... :-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1691695722059

 

ViLTE w Orange (2023-08-11 09:37)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Dokładnie tak.</div><div>
</div><div>Ojej. Zaraz jakiś *** do moderatora zgłosi... :-)
</div><div>

</div><div>Bo nie można tu krytykować, więc dodam coś od siebie.</div><div>Będąc na wakacjach z kartą nju w telefonie nie miałem dostępu do sieci niemal wcale. Ja się zamieniłem na chwilę z córką na karty (nam ma w heyah) to się jednak okazało, że mój telefon działa wyśmienicie i ma dostęp do sieci.
</div><div>Coś czuję, że ktoś to traktuje nju po macoszemu. Czy to wszystkie karty orange mają taką przypadłość?</div><div>Zważywszy na fakt, że VoLTE w sieci orange jest bardzo mocno ograniczane to nie spodziewam się niczego szczególnego po nowej usłudze. Martwi mnie natomiast, że Orange traci czas i zasoby ma tworzenie nowych rzeczy zapominając, że nie działają stare.
</div><div>
</div><div>
</div>

~skipper

 

ViLTE w Orange (2023-08-12 18:38)

to jest odpowiedź na post:

<div>Coś czuję, że ktoś to traktuje nju po macoszemu. Czy to wszystkie karty orange mają taką przypadłość?</div><div>

</div><div>
</div><div>Zainwestuj 5 zł w starter Orange i przekonaj się osobiście.
</div>

~gość1691858317704

 

ViLTE w Orange (2023-08-18 10:40)

to jest odpowiedź na post:




Zainwestuj 5 zł w starter Orange i przekonaj się osobiście.


Tak zrobiłem. Też nie działa. 

~skipper

odpowiedź

ViLTE w Orange | ~gość1691590184169 (09.08.2023, 16:09)

<div><strong>Orange Polska uruchomił dla swoich klientów technologię ViLTE. To rozszerzenie VoLTE, które umożliwia prowadzenie rozmów wideo z wykorzystaniem sieci komórkowych 4G/LTE. Usługa nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, a jej używanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.</strong></div><div><strong>
</strong></div><div><strong>A nju to przecież Orange...
</strong></div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników